Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

0:2 крај рутинирали нас. У другом смо почели нешто боље али онда смо примили кретенски гол у нашем стилу и до краја су нас одрадили, нисмо имали неких већих шанси, они дали други из контре у надокнади и ћао. 
 

Мали Мирчетић можда у пар наврата нешто показао, остали танкосава.

  • +1 2
Link to comment

Prvi put na Stadionu od Fejenorda.

 

Pa nije bilo lose, solidno su se borili klinci cak i bolje od ocekivanja. U drugom poluvremenu naznake prave igre do kiks gola koji je ipak plod umora jer su ovi sve vreme napadali.

Ovi su bas dobri imaju par odlicnih igraca (10-ka Valcescoes tako nesto) bila je zanimljiva tekma.

 

Nista mi se ne svidja ovaj centarfor Jovanovic, sidras nista nije uradio celu utakmicu imao je sjajnu sansu na 0:0 vrlo lose je reagovao. Valjda ce biti bolje.

 

Zanimljivi igraci 4 (half) Roganovic i 20 Mircetic - odlican. Golman Radulaski nije los plus igrac br 15. Stjepanovicbr.45 ok.

 

Nije ovo bilo lose, podrskai sretan dalji rad

  • +1 6
Link to comment

300k i 15% od prodaje kikiriki? Za igraca koji se nije video na terenu skoro dve godine i koji bi za 6 meseci otisao za dz? Ovo je premija.

ajde sad jos i saniboja!!!! Mozes ti to gmazura, usmina ti se pozlatila!

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

ja bih rado ali sam rasprodat sutra......daj Bože da ću moći i prenos da gledam

 

ali bi mogli da se organizujemo za neko gostovanje u ovoj polusezoni

Link to comment
5 minutes ago, Ted said:

ali bi mogli da se organizujemo za neko gostovanje u ovoj polusezoni

+1

 

kako sam ovlaš bacio pogled ima surdulica, imaju i lučani u skorije vreme, i pančevo al to nije posh

Link to comment
7 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

+1

 

kako sam ovlaš bacio pogled ima surdulica, imaju i lučani u skorije vreme, i pančevo al to nije posh

 

nema Pančevo, tamo smo gostovali, sećaš se one tekme kad su okolne krošnje bile pune ljudi

 

od gostovanja ima Surdulica i Lučani (pored Ivanjice), mislim da su sva ostala gostovanja u Beogradu, Zvezda, Voždovac, Čukarički (na ovo mogu i peške da dođem)

 

naravno, ne računajući ono što će biti nakon 30. kola

Link to comment

da, igrali smo u pančevu

 

ondak, 

24.02. surdulaja

or

16.03. lučani

 

molio bih da min. 10(deset) dana ranije potvrdimo

:nobles:

 

Link to comment

ajd videćemo prvo za Surdulicu......tu treba osmotriti i vremensku prognozu, da ne bude neki alpinizam, ekstremni sportovi i tako to.......razmotriću u narednih par dana dal mogu da očistim taj vikend nekako, odnosno dan

Link to comment

e pa dobro, napokon je došao i taj dan. ovi što su imali zadatak da mi popune vreme u fudbalskoj pauzi, moram da primetim da su jezivo odradili posao. bolje bih se osećao da sam čitao sabrana (ne)dela Vojislava Šešelja. kako bilo, neka oni malo kontempliraju ko je cimnuo volan i zašto su sleteli u jarak, a mi da se vratimo onome što je bitno. vreme je za fudbal!!!!

 

ja ću probati da budem kući u 14h i da odgledam, mada mislim da neću moći do kraja. 

 

ali ni to nije bitno, bitno je da danas svi podržimo fkp, ko na licu mesta, ko pored tv, mobilnog, tableta, monitora, ko u mislima.

 

smrt fašizmu, živeo Partizan!!!!

 

 

Edited by Ted
  • +1 3
Link to comment

PARTIZAN: Jovanović - Stojković, Filipović, Marković, Antić - Ovusu, Natho - Kalulu, Zahid, Trifunović, Saldanja

 

nema Medine, na stoperu je Filipović, bonus Trifunović, debituje Ovusu

 

edit.

 

Klupa: Krunić, Baždar, Kastiljo, Goh, Nikolić, Saničanin, Šćekić, Šehović, Severina, Stjepanović, Živković

Edited by Ted
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...