Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

31 minutes ago, johan nagel said:

Ћујић стара ботина сваке управе..

Ćuja je naš brat :D

Link to comment

Како коме има нас разних :D, лично нисам неки љубитељ дотичног.

Link to comment

@johan nagel to o boji dresova je najviše generacijska stvar od kraja sedamdesetih pa sve do devedesetih il kad smo već prvi put izašli sa bordo plavim dresom mi smo nosili isključivo crno bele kombinacije, i tada kada sam prvi put video ove nove boje trebalo mi je 60 i kusur minuta da mozak prihvati da navijam za “hajduk”

 

jebo bordo plavo

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Укуси су различити штоб се рекло, ја рецимо нисам никад био фан оног скроз сивог који смо фурали неко време, тај ми је био без везе.

 

Црно-бели на којем доминира црна, скроз бели и бордо-плави или црно-бели где доминира бела, скроз црни и бордо-плави што је у суштини тренутна комбинација су ми најприхватљивије опције. Наравно без ових накарадних реклама на све стране као да је рукометни дрес у питању.

 

Просто има и логике да једна гарнитура тотално одудара од црног, белог и сивог шаблона.

 

Треба да будемо срећни што нам Вазура није увалио неки рози или тако нешто, ко Цигани ономад кад су носили наранџасте.

 

Једва чекам да видим бордо-плаву комбинацију са овим зеленим правоугаоником, тај склад боја, то ће да кида.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

to bordo-plavo ima link sa istorijom kluba, pa pored toga šte mi se ne sviđa naročito, ne mogu da kažem da mi smeta ili bode oči. kao neka treća garnitura, koja se nosi povremeno, može da prođe

 

1 hour ago, Milošica said:

Ćuja je naš brat :D

 

aha, Ćuja je na forumu dakle :D

 

pa reci mu da nas zove u podcast.....koliko ovde grobarske pameti ima, to nigde nema ;)

  • Haha 2
Link to comment
11 hours ago, Ted said:

da se ja pitam, kao što se ne pitam, kladionice bi bile prognane iz Srbije a klađenje bi bilo zabranjeno

 

najbesmislenija od brojnih besmislenih usluga i deltnosti, pri tome generiše kriminalne radnje i izaziva zavisnost. bukvalno bi imalo isti tretman kao herion ili kokain

Sve se slažem. Doduše kako nam decenijama funkcioniše država verovatno bi propala za godinu dve ako bi to uradili. Ne kažem da je loše, ali iz tih razloga taj film nećemo gledati ma ko da je na vlasti.

Link to comment
11 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

znam da ću mnogima sada gurnuti prst u oko, ali samo da ne stavljau više one bordo plave kombinacije

 

može belo, može crno, može crno-belo, pa čak i sivo može, samo ko boga vas molim nemojte bordo-plavo

 

ja da se pitam, a ne pitam se

 

1. crno beli dres, crni šortc, crne štucne

2. beli dres, crni šortc, bele štucne

3. all black

 

i to je to

 

 

nemoj kumse da se zameraš sad :)))

 

elem, jesam ZA da jedna kombinacija bude all-black. 

 

po meni bi valjalo

 

1) crno-beli dres, beli šorc, bele štucne

2) bordo-teget

3) all-black

4) jedna garnitura malo nastavljamo sa eksperimentima: crno-platinum 

Link to comment
3 hours ago, Milošica said:

Po Vazurinoj priči, ništa od prodaje Saldanje.

 

Vodi nas Žarko Zečević do titule :fantom:

 

loša ti je kompozicija rečenice......prve tri reči čine ostatak sadržaja irelevantnim

 

bolje ti je da prvo kažeš šta je sadržaj, pa na kraju da izneseš neugodan detalj, duže će držati pažnju čitaocu :)

  • Hvala 1
Link to comment

Гледам неких пет минута, не успевамо да изађемо из својих 30 метара а ни да задржимо лопту дуже од пар додавања.

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Сад видим да је девет њихових играча 05 годиште и двојица 04.

 

Код нас један 07, шесторица 06, двојица 05 и двојица 04.

 

Није то небитна разлика у том узрасту.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...