Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

1 minute ago, Ted said:

proigrali kako smo skunuli mts sa dresa :)

 

dobar Partizan.....pored toga što je najlepši, najbolji i najveći

Tipujem na Duljaja.

  • Haha 2
Link to comment

na terenu kazneno-poravnog zavoda Vasilis Maznokintis, negde na Kipru (nema gps koordinate, ovde je sniman film "Pogrešno skretanje"), Partizan je lagano savladao Botev sa 1-0

 

pripreme se nastavljaju u lednoj dvorani, kao neposredna priprema za gostovanje Javoru. naravno, ako autobus ne skrene pogrešno negde. onda, neka je Bog u pomoći našima

Edited by Ted
  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, Ted said:

ali kakav stadion.....sa sve bodljikavom žicom. kao logoraši da igraju

 

 

pod žicom naravno, da ne pobegnu negde

Link to comment
Quote

Pre toga i dolaska u Srbiju, znao je samo za Partizan i, kako kaže, nije nikada čuo za Crvenu zvezdu.

"Da budem iskren, u Anderlehtu kad se pomene srpski tim, odmah se pomisli na Partizan i ne znaš za Crvenu zvezdu. Tako je u Belgiji, Nemačkoj, prvi tim za koji čuješ iz Srbije je Partizan i nisam znao kad sam došao ovde da je Zvezda takođe veliki klub. Znao sam samo za Partizan. Naša generacija je dok je odrastala, više slušala o Partizanu, nego o Zvezdi i verovatno zbog toga", rekao je De Medina za "Telegraf".

 

Ovo je brat i materijal za kapitena

  • +1 3
  • Wub 3
  • Haha 2
Link to comment
On 28. 1. 2024. at 12:31, napadaj said:

 

https://www.sd.rs/sport/fudbal/sanicanin-povredio-de-medinu-2024-01-27

 

U petak uveče fudbaleri Partizana su održali težak trening u Larnaki, a onda je sutradan ujutru tokom jutarnjeg rada Natan De Medina morao da napusti teren.

 

Naime, defanzivac je tokom igre zadobio udarac u duelu sa Sinišom Saničaninom, koji se ubrzo izvinio saigraču.

 

On 28. 1. 2024. at 12:35, Tresko said:

Eto, bosanski bekenbauer eliminiše konkurenciju.:D

Moguće da je Saničanin zvezdaš. Kako igra za nas nije ni čudo. A sad još i ovo.

Moguće da je ljut na saigrača, znao je nešto što mi tek sada saznajemo:

 

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2024&mm=01&dd=30&nav_id=2473965

 

"Da budem iskren, u Anderlehtu kad se pomene srpski tim, odmah se pomisli na Partizan i ne znaš za Crvenu zvezdu. Tako je u Belgiji, Nemačkoj, prvi tim za koji čuješ iz Srbije je Partizan i nisam znao kad sam došao ovde da je Zvezda takođe veliki klub. Znao sam samo za Partizan. Naša generacija je dok je odrastala, više slušala o Partizanu, nego o Zvezdi i verovatno zbog toga", rekao je De Medina. 

 

Saničanin je terzićev trojanski konj. I to ona raga. :D

Edited by BlackGeorge
  • Haha 2
Link to comment

Vidim sad da je prosao sve mladje kategorije Anderlehta tako da moguce da je tad i cuo za Partizan kao klinac. Mozda je skupljao lopte dok je Radisa pravio cuda na gola 😁

  • +1 3
Link to comment

ne vidi se u kadru Vazura......ima transparent na kome piše "Prva dvojica koja signu do mene dobiju platu"

 

ne znam kakav je ishod bio, al mi se čini da se Natho opario.....sad može da pozajmljuje drugima uz kamatu

 

fizička sprema je keva u fudbalu

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Azdaja said:

Kakav car tatko jebote. Kosmičke sile ga zadržale ovde i mesec u kojoj kući? @Milošica

Ne znam kuću jer ne znam podznak, ali moguće da mu je igranje u Partizanu samo paravan za neke nečasne radnje.

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...