Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

čoveku ističe ugovor za par meseci. očigleno je da novi neće biti ponuđen, tako da može da bude tu do juna i onde je potpuno free

  • +1 1
Link to comment

De Medina je bio solidan u ono malo što sam gledao protiv Aja Nape. 

 

Ne znam zašto sad moraju da traže dalje. Ako je pitanje binusa jedini razlog - OK (iako imamo par klinaca)

Link to comment
1 hour ago, twisted said:

De Medina je bio solidan u ono malo što sam gledao protiv Aja Nape. 

 

Ne znam zašto sad moraju da traže dalje. Ako je pitanje binusa jedini razlog - OK (iako imamo par klinaca)

da ali ti klinci igraju na pozicijama koje su najbolje popunjene, ofanzivni deo tima, ući sa 2 štopera u nastavak sezone je samoubistvo u najavi, biće kartona i povreda i onda će nastupati bosanski saboter, ovaj klinac što je došao iz kg očigledno ima staklena kolena, ne sumnjam da će kod miše pilatesa stalno obnavljati povredu istih

- i najvažniji 3 razlog, kako je iskustvo pokazalo u zadnjih 6-7 godina klub za velike pare uspeva da prodaje samo štopere tinejdžere :D

- za krila ili napasnike dobijamo samo kikiriki, stranci su se previše puta opekli na taj profil igrača i više ih ne cene preko 2 milke :happy:

Link to comment

Ботев Вратса - ко каже(клевеће) да играмо само против друголигаша, у питању је стабилан бугарски прволигаш тренутно позиционоран на петнаестој позицији тамошњег шампионата.

Link to comment

Ne znam što je panika za štopera, pa imamo bosanskog Bekenbauera da i u prolećnoj sezoni daje pasove protivničim napadačima pred svojim golom. I ko je uopšte taj Miličić sad da se zbog njega tako presavijaju kao da je to ne znam kakav sad igrač. Nek igra taj DeMedina, bože moj. Ionako može da igra bilo ko, kad ti je u odbrani Sveta Šteta.

Link to comment
3 hours ago, twisted said:

De Medina je bio solidan u ono malo što sam gledao protiv Aja Nape.

 

https://www.sd.rs/sport/fudbal/sanicanin-povredio-de-medinu-2024-01-27

 

U petak uveče fudbaleri Partizana su održali težak trening u Larnaki, a onda je sutradan ujutru tokom jutarnjeg rada Natan De Medina morao da napusti teren.

 

Naime, defanzivac je tokom igre zadobio udarac u duelu sa Sinišom Saničaninom, koji se ubrzo izvinio saigraču.

Link to comment

evo dade ga Saldanja na asist Ovusua....plus dva tri poništena gola, čini se bez razloga....nije loše za prvih 25 minuta

 

Ovusu kao stena

Link to comment

proigrali kako smo skunuli mts sa dresa :)

 

dobar Partizan.....pored toga što je najlepši, najbolji i najveći

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...