Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

po onome što vidimo, on može da igra i ofanzivnog veznog, a može da bude i krilni napadač

 

Natha može da nasledi sledeće sezone (mada se ja nadam da će Natho ostati), a verujem da će sada da igra levo, poziciju koju je Mening igrao

 

zavisi dosta i od bonusa. ako novi bonus ne bude mogao da igra na svojoj poziciji u odbrani (iz bilo kog razloga), faktički svi bonusi koje imamo su u sredini terena. u toj varijanti naš "Kinez", Korejskog porekla što sliči Japancu imaće priliku i da igra centralno

Link to comment

pa ako se ostvari ovo iz tvita, da je materijal za ligu petice teško da će on ostati duže kod nas od 12 meseci

  • +1 2
Link to comment

tri i po godine potpis, verujem da imaju dugoročne planove sa njim...sve na stranu, mali je odličan da se sledećih godina rotira sa nathom

Link to comment

Oni Ostojini su pisali na instagram stranici da se planira kao levo krilo a narednih godina da zameni Natha.

 

Za Severinu je valjda odbijena ponuda Verone koja verovatno i nije bila ne znam sta, planiraju da ga prodaju za vece pare.

Meni se on svidja, samo kad bi popravio defanzivu jer se uopste ne vraca ili udje previse slabo u duele. 

Link to comment
6 hours ago, El Patron said:

@Ted mislim da sam negde procitao da je sa Panticem raskinut ugovor kao i sa Pavlovicem. 

To su recimo pa skoro najveća pojačanja. Nadam se da će Pantiću da bude zabranjen pristup stadionu ubuduće. Jedna od najbeskorisnijih kesa koja je ikad boravila u Partizanu.

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
6 hours ago, El Patron said:

@Ted mislim da sam negde procitao da je sa Panticem raskinut ugovor kao i sa Pavlovicem. 

 

da, i ja sam video takve informacije, mada sad sam otišao na sajt kluba i još uvek stoji njegova slika u rosteru, kao i Pavlovićeva

 

što naravno ne mora ništa da znači, s obzirom na mrtvilo u upravi ne bi me čudilo da stoje i slike Damira Čakara i Džonija Novaka

 

evidentno je da Duljaj ne računa na njih, pa je verovatno samo pitanje vremena. ne bi me čudilo da neko od njih završi u Vojvodini, Čukaričkom ili Novom Pazaru

Link to comment

izvesno je da ih je precrtao, s obzirom da faktički nisu ni igrali u jesenjoj polusezoni. možda neki minut, ali bez značaja, kao da nisu ni bili u rotaciji

 

Pantića su povrede jebale celu karijeru, taman kad bi se ustalio i počao da igra standardno (ponekad i odlično) povredi se i nema ga dva, tri meseca. pa sve iz početka, i tako 10 puta

  • +1 2
Link to comment

Igrali smo protiv nekih dunstera 2 liga Kipra, u drugom pol video sam nekog lika debljeg od Ailtona kad je igrao za Zvezdu.

U prvom poluvremenu solidna igra klinaca, gledao sam negde od 20 min, igrao je i Kastiljo, Bazdar promasio penal.

Drugo poluvreme  4-0 

Natho, Kalulu, Severina i Saldanja

Edited by El Patron
  • +1 1
Link to comment

Ал су изабрали противнике за припреме свака им дала, боље да су с Телеоптиком играли. Ово је била смејурија, ови неки несрећници ем не знају ништа ем смо им улетели у сред првенства па се чувају.

 

Гледао сам само друго полувреме и могло је да буде 10:0 отприлике, на моменте општа спрдња жога бонито.

  • +1 1
Link to comment

Колико сам се одродио од клуба нисам ни знао за ове Кипарске шеме.

Но не могу да кажем ни да сам изненађен свакако.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...