Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

Izgleda da je ju-gi-o potpisao. Vazura se kandiduje ca cara i kralja fkp. Jos da se resi sanicanina i zivkovica pa da mu ime urezemo zlatnim slovima u temelje jna.

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

jedan predlog za Duljaja. ni jedno strano pojačanje da ne igra u Ivanjici u prvom kolu. niti da putuje tamo. tako bi se postiglo da se ne razbeže odmah čim vide teren.

 

Ivanjičku golgotu treba da odrade stare kajle, koje znaju gde idu i kako to izgleda.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
On 17. 1. 2024. at 17:05, Ted said:

vrlo ružan i neprofesionalan naslov na Mozzartu

 

"NAPOKON DA ODE: MENIG U KONJI, PARTIZANU NA GUBITKU"

 

pa još u tekstu stoji: "Ukupno je bio strelac 22 gola, za još toliko asistirao, ali njegovi pogoci i nisu imali bogzna kakvu vrednost."

 

ja da sam urednik ovo ne bi prošlo nikada. i nema veze što se radi o fudbaleru Partizana (sad već bivšem), ne bi prošlo ni za komšijskog, ni za bilo kog. ne znam ko je autor, ne vidim na portalu, ali ko god da je, ružno je

 

 

 

Meni u Konji, Partizan na kpnju

Buahaha

Link to comment

Stigao Kastiljo. 6 meseci pozajmica, plus opciono jos 6, ako obe strane budu zadovoljne. Sta znam, ne zvuci bas kao posao decenije. Bice da je on tu da popravlja brojno stanje a ovusu bi trebalo da menja belku u paru sa ludim kanuteom

Link to comment

Ima neke logike. Verovatno se radi o igraču čija cena je takva da nadilazi naše mogućnosti, tipa 3 ili više miliona. Što znači da o nekom otkupu posle pozajmice nema reči. Ako on ovde pokaže kvalitet, odnosno ako bude igrao, ostaje još šest meseci. To bi bio obostrani interes. Ako bude grejao klupu vraća se u junu jer Šahtjor nema interes, može i kući da ga drži na klupi.

Link to comment

jedino je opasno ako smo se obavezali da ima neku min minutažu na svakom meču, mislim ja bi tu klauzulu uneo u ugovor o pozajmici, da sam na srninom mestu :D

Link to comment

i na samo da igramo nego igramo lepo i tamburamo Lučane 3-0 na poluvremenu.....Baždar 2 gola i asistencija Zahidu

 

Ćelavi je odbranio penal, koji btw. nije ni postojao ali je eto sviran

Link to comment
2 hours ago, Ted said:

Ćelavi je odbranio penal, koji btw. nije ni postojao ali je eto sviran

biće ih onoliko, pravi trening meč

Link to comment

ZVANIČNO: PARTIZAN SAD IMA SVA POJAČANJA NA OKUPU

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/zvanicno-partizan-sad-ima-sva-pojacanja-na-okupu/472612

 

za divno čudo, i promenu, dovedosmo pojačanja na vreme.

 

sad još da vidimo vrede li čemu.....naročito ovaj dečko iz Kragujevca. za strance sam optimističan, imajući u vidu prethodni prelazni rok kojim je komandovao Duljaj. zapravo je ovaj klinac ključ cele priče, em igra u odbrani sa kojom smo tanki, em je bonus. mora da bude pravi inače smo jebali ježa u leđa

 

Goh ako bude apgrejd u odnosu na Meninga, biće to sasvim lepo napred. on, Zahid, Kalulu, ispred Saldanja, pa Natho, Ovusu, Kastiljo, stara kajla Kanute. ostaje još da nam se Severina raspomami. što se tiče domačih igrača u vezi, ostali smo sa klincima, Trifunović, Mirčetić, Jevremović, Stjepanović, Petković, sve bonusi. tu je i Pantić, moguće ne još dugo.

 

tim će biti po principu "Srbin da brani, stranac da napada"

 

previše ovo normalno izgleda do sada, tako da strepim dok se ne zatvori prelazni rok. ne bi me uopšte čudilo da pročitam dva dana pre kraja prelaznog roka kao je Saldanja prodat i odlazi.

 

drugo mesto sa ovakvim timom ne bi smelo da bude pod pitanjem, ako se ukaže prilika kidisati na više.

 

prvi cilj, proći Ivanjički glečer sa tri boda

 

 

 

 

Edited by Ted
Link to comment

mislis ivanjičku rasputitcu

 

sviđa mi se stav, za razliku od onog fatalizma koji imaš dok pratiš košarkašku sekciju

 

put od hiljadu milja počinje jednim korakom. neka strepi ivanjica, nek se trese javor

  • +1 1
Link to comment

 

Ko je sad ovaj i da li možete da date pobliže informacije da li ima veće šanse da bude pojačanje ili oslabljenje?

Link to comment
16 minutes ago, BlackGeorge said:

 

Ko je sad ovaj i da li možete da date pobliže informacije da li ima veće šanse da bude pojačanje ili oslabljenje?


 

young-yun goh

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...