Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

Rekao im Ostoja možda, da pokaže kakvog je igrača trenutna garnitura godinama držala :fantom:

Edited by Milošica
Link to comment

Au al smo se rešili ovoga, veliko hvala Omeroviću. Evidentno je da je Kvinsi otaljavao svoje dane ovde. Putuj igumane.

Link to comment
1 hour ago, Ted said:

vrlo ružan i neprofesionalan naslov na Mozzartu

 

"NAPOKON DA ODE: MENIG U KONJI, PARTIZANU NA GUBITKU"

 

pa još u tekstu stoji: "Ukupno je bio strelac 22 gola, za još toliko asistirao, ali njegovi pogoci i nisu imali bogzna kakvu vrednost."

 

ja da sam urednik ovo ne bi prošlo nikada. i nema veze što se radi o fudbaleru Partizana (sad već bivšem), ne bi prošlo ni za komšijskog, ni za bilo kog. ne znam ko je autor, ne vidim na portalu, ali ko god da je, ružno je

 

 

Ti od mocarta ocekujes profesionalnost? Ili bilo kog gunnersmedia?

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Ted said:

vrlo ružan i neprofesionalan naslov na Mozzartu

 

"NAPOKON DA ODE: MENIG U KONJI, PARTIZANU NA GUBITKU"

 

pa još u tekstu stoji: "Ukupno je bio strelac 22 gola, za još toliko asistirao, ali njegovi pogoci i nisu imali bogzna kakvu vrednost."

 

ja da sam urednik ovo ne bi prošlo nikada. i nema veze što se radi o fudbaleru Partizana (sad već bivšem), ne bi prošlo ni za komšijskog, ni za bilo kog. ne znam ko je autor, ne vidim na portalu, ali ko god da je, ružno je

 

 

 

terazije plaču za urednikom sportske redakcije...

 

#samokažem

  • Haha 2
Link to comment
3 hours ago, Њујоркер said:

Ti od mocarta ocekujes profesionalnost? Ili bilo kog gunnersmedia?

 

očekujem barem minimum od minimuma. a to bi bilo da ne bude dozvoljeno da se puštaju ovako uvredljivi i ponižavajući naslovi i da se u tekstovima izvrću činejnice kako bi se neko predstavio u potpuno negativnom kontekstu

 

istina je da se Mening nikad nije ukopio u potpunosti, nije mu legla ova sredina, nije uspeo da se nametne kao starter ili ključni igrač. što su sve vrlo normalne pojave u fudbalu i dešava se da neouporedivo veća fudbalska imena ne mogu da pronađu sebe u nekoj sredini. onda se dešava da promene sredinu, što je takođe sasvim normalno i uobičajeno. i nije nikakav razlog da da se čovek na ovaj način ponižava u javnosti

  • +1 3
Link to comment

on je u 108 utakmica postigao 22 gola, dakle u proseku bio je koristan 1 mesečno, ako želimo da imamo šansu za titulu :happy: naš krilni napasnik mora biti min na 60% leonarda, koji je imao učinak od 28 golova na 41 tekmi, taj krilni napasnik bi morao da reši barem 1 derbi godišnje a ne da mu učinak u 7 derbija bude duplo golo...

- tako da sam srećan što je ovaj đak ajaksove škole konačno otišao u tursku, ovaj potez ostavlja nadu da će njegova zamena umeti da preševa igrača na krilu, da će umeti da daje golove iz kontri kada izađe 1 na 1 sa golmanom, da će vezivati dvojicu protivničkih igrača što će onda osloboditi prostor za zahidove asistencije ka napasniku ili šuteve sa 20m pokazao je da i to ume :D

  • Hvala 1
Link to comment

Meni je gori od njegove igre,, tj statistike bio taj neki nezainteresovani, mlitavi pristup. Delovalo je maltene od pocetka da nije srecan sto je tu gde jeste. Menjali su se treneri, a on je ostajao isti. Da je neki domaci igrac koji je tu da krpi pa da ga trpis, ali za stranca za koga je placeno obestecenje i verovatno nije imao malu stipendiju (barem na papiru), dao je premalo. 

Link to comment
5 hours ago, gone fishing said:

on je u 108 utakmica postigao 22 gola, dakle u proseku bio je koristan 1 mesečno, ako želimo da imamo šansu za titulu :happy: naš krilni napasnik mora biti min na 60% leonarda, koji je imao učinak od 28 golova na 41 tekmi, taj krilni napasnik bi morao da reši barem 1 derbi godišnje a ne da mu učinak u 7 derbija bude duplo golo...

- tako da sam srećan što je ovaj đak ajaksove škole konačno otišao u tursku, ovaj potez ostavlja nadu da će njegova zamena umeti da preševa igrača na krilu, da će umeti da daje golove iz kontri kada izađe 1 na 1 sa golmanom, da će vezivati dvojicu protivničkih igrača što će onda osloboditi prostor za zahidove asistencije ka napasniku ili šuteve sa 20m pokazao je da i to ume :D

 

Tesko je naci igraca kao sto je Leonardo bio i za malo vece pare, kod njega smo imali srece da smo tad imali Marka Nikolica koji je znao da smiri koliko toliko njegove bube u glavi. Zbog lude glave i nije nikad igrao neku jacu ligu,  ocigledno ima problem neki psihicki. Bila je pre par godina vest da je pokusao da se ubije, onda totalno batalio fudbal, valjda imao i neku povredu i sad je pokusao da se vrati fudbalu na Malti. 

Da je bio pravi profesionalac verovatno bi i sad bio u nekom solidnom evropskom klubu, a pitanje je i da li bi uopste igrao nekad u Partizanu. 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...