Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

Kao što rekoh na +6 ili koliko već beše. Priče o tituli mogu stidljivo da počnu na recimo +4 ali tek kada se vidi ko ostaje posle zimskog prelaznog roka. Sa ovoliko odlazaka ni +9 ne bi radilo posao.

Link to comment

ovo za Belića je očekivano, mada sam se ja nadao da će da ostane do kraja sezone. realno, doveden je kao rezerva Čukaričkog, ali se ispostavilo da je vrlo dobra procena, čija god da je bila. kad ne uložiš ništa, a dobiješ 2m, ne može se reći da je loše. Belić+Ilić jednako je, okvirno, sumi koja se dobije od igranja Lepe Brene, odnosno to je cena neigranja Evrope i sunovrata koji se dogodio prošlog proleća

 

i Saldanju će da puste ako neko ponudi više od 6m, a ako ostane i odigra proleće kao jesen, može da ode i za 10m

 

bilo bi dobro da put putuju i Mening, Saničanin, Pantić, Pavlović (ako je još uvek tu, ne sećam se ni na klupi da sam ga video)

 

ništa ovo mene ne iznenađuje, iznenadiće me ako se ove prodaje nadomeste odgovarajućim pojačanjima i da ne budemo slabiji na proleće. drugo mesto ne sme da se ispusti. treba se rvati sa ciganima što više za taj vrh, pa ako se desi da zabaguju nešto, da se bude u prilici da se pojuri i više.

  • +1 3
Link to comment
15 hours ago, Ted said:

 

 

ništa ovo mene ne iznenađuje, iznenadiće me ako se ove prodaje nadomeste odgovarajućim pojačanjima i da ne budemo slabiji na proleće. drugo mesto ne sme da se ispusti. treba se rvati sa ciganima što više za taj vrh, pa ako se desi da zabaguju nešto, da se bude u prilici da se pojuri i više.

 

 

s obzirom da smo dinara bez, ovih 7 miliona je jedva dovoljno za prelazni rok (kupiš za 500.000 i nadaš se najboljem) plate do juna i doprinos kasi sns

Link to comment

Ovo je trebao da bude komičan status :

 

On 21. 12. 2023. at 9:47, April said:

A sada povratak u budućnost:

- Prodajemo Saldanju, kupujemo Mudrinskog
- Prodajemo Belku ne kupujemo nikog (jer pouzdani Šćekić)
- Prodajemo Zahida, ne kupujemo nikog, ( jer Danilo Pantić, naše dete)

 

382179_milos-vazura_share.jpg

 

 

 

Link to comment
On 14. 1. 2024. at 20:47, Milošica said:

Sad Srna da nam sredi zadnjeg veznog.

IMG_8435.thumb.jpeg.148119e47faf35082d2dda52e0c84def.jpeg

 

sredio dario

  • Wub 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Daj boze da bude vrhunski, al tesko ce popuniti beliceve kopacke sto bi se reklo.

 

Mada kazu sad da dovodimo jos jednog defanzivnog veznog i krilo

Link to comment

- klinac, koji nema eu pasoš, znači zauzima jedno od 4 mesta za strance ali će zato zauzeti i mesto našem klincu stjepanoviću, na jednogodišnju pozajmicu, sjajni dalekovidi potezi igora i ivice :dry:

Link to comment

Ако је чиста једногодишња позајмица апсолутно бесмислен потез да разигравамо клинца Шахтјору (који тамо једва да је видео терен). Једино као неки вид услуге Срни фамозном, док нам не искаутира неко озбиљно појачање. :rolleyes:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...