Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

Da vidimo jel ima para da se zakrpi odbrana i krila kako je Duki zahtevao. 

 

Ako Sanicanin preuzme mesto Ilića možemo svi da se kamikaziramo kod gmazure u office.

  • +1 1
Link to comment

inače je jedanaestorka koja izađe na megdan linglongašima glavna stvar za osvajanje naslovatm

 

:covid19:

  • Haha 1
Link to comment
6 hours ago, johan nagel said:

Ваљда неће сјебати дечку каријеру ментоли. Скоро је од оног Самарџића из Удинезеа ћале нешто петљао с менаџерима па их је одјебао Интер након већ договореног трансфера практично.. Са Живковићем нам је већ позната прича.
Српски очеви фудбалера плус вазда грамзиви менаџери најгора комбинација изгледа.

 

dajte mi par godina da potvrdim pravilo.

 

(7 godina i pimpuje po ceo dan)

Edited by twisted
  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

inače je jedanaestorka koja izađe na megdan linglongašima glavna stvar za osvajanje naslovatm

 

:covid19:

Mi jurimo 2 mesto, što sa svetom štetom i bosanskim saboterom uopšte nije izvesno, setimo se prošle sezone...

  • +1 4
Link to comment

Pojavila se informacija, nadajmo se tacna, da bolonja, iz samo njima znanih razloga gleda i svetu stetu. Ako ima alaha pravednoga…

  • +1 1
Link to comment

 

Ovaj i telegraf pisu da je 5,5 

Isto on pise i to za Bolonju i Markovica. Inace pola od njegovog transfera ide Olimpijakosu, a ako ode dzabe Partizan je duzan da im plati 800.000.

Dobar posao Vazure :D

 

Link to comment

6m od fenera za soldada je top prodaja, ako bude tacno jelte...

daleko bolja nego recimo prodaja mijata za 5m pa kupovina sremca za 2m..:fantom:

  • Haha 1
Link to comment
23 hours ago, gone fishing said:

Mi jurimo 2 mesto, što sa svetom štetom i bosanskim saboterom uopšte nije izvesno, setimo se prošle sezone...

 

ako planiraju Saničanina da igra, onda neka sa uigrava od prvog minuta priprema. nije da sam njegov advokat i naravno da bi bilo bollje da se pozicija popuni valjano, ali ako je odlučeno da igra, onda neka se i uigra.

 

mada njemu ističe ugovor na leto, tako da nema nekih motiva da ga se gura radi prodaje. on već sad može da potpiše za koga hoće.

 

šta bi sa onim likom koji je došao u sred sezone, Belgijanac neki? 

Link to comment
21 minutes ago, El Patron said:

Milicica iz Radnickog Kg planiraju kao bonus umesto Ilica. Dosta minuta ce sigurno imati i Stjepanovic koji je derbi odigrao sasvim pristojno.

 

https://www.telegraf.rs/sport/fudbal/3817702-saznajemo-partizan-pronasao-bonusa-u-kragujevcu-milicic-jaca-odbranu-crno-belih

 

https://www.transfermarkt.com/nikola-milicic/profil/spieler/854804

 

o jbt....ja čitam MIličica iz Radničkog Kg, pa sve razmišljam kakva MIličica bre....to neka devojčica da ide u odbranu :)

 

ne znam ništa o dečku, al na osnovu pročitanog uklapa se profil klasičnog Partizanovog pojačanja......propustio polusezonu, izlazi iz povrede

 

naravno, ne mora ništa da znači, možda je dečko bombonica, videćemo

Edited by Ted
Link to comment
41 minutes ago, Ted said:

 

o jbt....ja čitam MIličica iz Radničkog Kg, pa sve razmišljam kakva MIličica bre....to neka devojčica da ide u odbranu :)

 

 

@Milošica :fantom:

  • Haha 1
Link to comment
14 minutes ago, ZokiAsov said:

4 miliona za najboljeg igraca lige. Sramota

2 miliona nama, dva Čuki.

 

Sređuje nam Srna zadnjeg veznog.

Edited by Milošica
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...