Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

11 minutes ago, El Patron said:

Neke od igraca je Srna preporucio Duljaju

 

saldanju, konkretno. tako da: hvala, srna.

Edited by Sundance Kid
  • +1 4
Link to comment
3 hours ago, Azdaja said:

 

 

Boljeg golmana nismo imali od Kralja. 

 

 


Imali ste boljih golmana od Kralja cak i dok je Kralj bio u klubu, i to u vise navrata 

 

Link to comment

Saamo napred Partizan samo napred Partizan eeeeee ooooooooo

 

Ah ova pobeda je lekovita, ima da me drži do februara.

 

Skoro u rangu one s proleća 2017. godine.

  • +1 1
  • Wub 2
Link to comment
20 hours ago, ZokiAsov said:

 

Seve moze da ide vec danas sto se mene tice. Onakvu bolokurciju da se igra odbrana odavno nisam video. Prvi napad po ulasku u igru, gubi loptu tek sto je presao na polovinu cigana i ostaje tamo da proseta kao da je u najmanju ruku dejo genije. Saldanja se dere na njega oce da  ubije. Duki mu isto objasnjava nesto, ne kapira ili nece da ukapira. Pored zivog antica i svete stete, uspeo je da bude najveca opasnost po nas gol i adut ciganina

 

da se nadovežem i umesto da izađe na spoljnog igrača, on ostaje bliže odbrambenoj liniji a bek umesto njega istrčava napred. i tako 5 puta, brojao sam mu. 

 

težak komad bola u predelu prepona.

 

da smo cigani, neko bi ga već čekao ispred autobusa

Edited by twisted
  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, El Patron said:

Sad mi iskoci klip gde ludi Andjus na hepiju prica da Stojkovic kad je video nema nista od faula namerno udara levom nogom Rodica u djon i pravi kontra faul, ali sudija to sve vidi i svira penal :D

zvuči kao sf

ali nije

:wacko:
 

https://www.instagram.com/stories/dusko.krtolaa2/3263381173248815209?utm_source=ig_story_item_share&igsh=ZWQ3ODFjY2VlOQ==

 

Link to comment
1 hour ago, El Patron said:

Sad mi iskoci klip gde ludi Andjus na hepiju prica da Stojkovic kad je video nema nista od faula namerno udara levom nogom Rodica u djon i pravi kontra faul, ali sudija to sve vidi i svira penal :D

 

znači scena u kojoj samo očekuješ kada će da uleti hitna pomoć u studio i pruži čoveku neophodnu pomoć, odnosno preveze ga u odgovarajuću ustanovu

 

da sam neko mudo u Zvezdi platio bih da mu se zabrani da išta priča u vezi kluba

  • +1 1
Link to comment

Имамо и ми једног таквог (луђег) који је чак био и део клуба неко време. А и дан данас има своје сведоке међу гробарском популацијом богами.

  • +1 6
  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, El Patron said:

Sad mi iskoci klip gde ludi Andjus na hepiju prica da Stojkovic kad je video nema nista od faula namerno udara levom nogom Rodica u djon i pravi kontra faul, ali sudija to sve vidi i svira penal :D

Ako Stojković to sve ume u sekundi, vredi da se razmotri i za reprezentaciju:D

Link to comment

Каже Дуљај да ћемо тешко да задржимо Салдању на зиму, јер јбг доћи ће понуде које се не одбијају.

 

Човек је ПЕТ МЕСЕЦИ у клубу који успут бије љуту битку за шампиона државе (или је можда не бије) и тренер истог беспоговорно прихвата да је то реалност јер ето шта ћеш. Али не треба да бринемо јер ту су спремне замене, план А и план Б.

 

И ми се ту сад као нешто ложомо, пратимо, навијамо.. Све изгубили што се мене тиче, само да смрадзура одјебе више у крупним корацима.

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...