Jump to content
IGNORED

fk prtz 2023/do oslobođenja


Ted

Recommended Posts

9 hours ago, BlackGeorge said:

 

1. prijem, iznenadi ga 30cm shvati da je i prijem i for (3 koraka da "stane na for" , pa jos 3 sitnije da vidi "igru" da izbalansira inerciju tela u 7. koraku drugi put pipa loptu, procenio dobro Hvangovu inerciju ispravio for, a brzinu lopte ostavio istu 4 koraka, 6 sitno da trazi pas ka Saldanji kojeg je video, pas. drugim okom gleda Kalulua.

 

Jebeni fudbaler !!!!

Majstorski, ali sve bi to bilo džaba da Roda nije spavao zimski san u šesnaestercu, Saldanja bi bio 4 metra u ofsajdu.

 

Zajebali ste nas, ostavili ste Saničanina na klupi, a mi Rodu držali svih 90 na terenu. Sv Nikola malo zakasnio, ali se isprsio.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Jesper23 said:

Majstorski, ali sve bi to bilo džaba da Roda nije spavao zimski san u šesnaestercu, Saldanja bi bio 4 metra u ofsajdu.

 

Zajebali ste nas, ostavili ste Saničanina na klupi, a mi Rodu držali svih 90 na terenu. Sv Nikola malo zakasnio, ali se isprsio.

Saničanin je rak rana našeg tima. Na izuzetno lošu predzadnju i zadnju liniju tima (osim sjajnih Belića i golmana Jovanovića) mi plaćamo bukvalno 12-og igrača protivnika, kada je na terenu - Saničanina.

 

Hvala Duljaju što ga nije puštao na teren.

  • +1 2
Link to comment
32 minutes ago, BlackGeorge said:

Saničanin je rak rana našeg tima. Na izuzetno lošu predzadnju i zadnju liniju tima (osim sjajnih Belića i golmana Jovanovića) mi plaćamo bukvalno 12-og igrača protivnika, kada je na terenu - Saničanina.

 

Hvala Duljaju što ga nije puštao na teren.

Jovanović je fantastičan golman, gdje god da je igrao branio je super. Klasa za nesretnog i preplaćenog Glazera. Ostao sam u čudu kad je izvadio onaj Kangin slobodnjak, genijalnost na djelu, taj polukorak koji je napravio u pripremi šuta mu je omogućio da uhvatio gotovo neodbranjiv šut. Doduše da je Kanga gađao golmanov ugao ostao bi kratak :D

Edited by Jesper23
Link to comment

A sada povratak u budućnost:

- Prodajemo Saldanju, kupujemo Mudrinskog
- Prodajemo Belku ne kupujemo nikog (jer pouzdani Šćekić)
- Prodajemo Zahida, ne kupujemo nikog, ( jer Danilo Pantić, naše dete)

 

382179_milos-vazura_share.jpg

 

 

Edited by April
  • Haha 4
Link to comment
1 hour ago, BlackGeorge said:

Saničanin je rak rana našeg tima. Na izuzetno lošu predzadnju i zadnju liniju tima (osim sjajnih Belića i golmana Jovanovića) mi plaćamo bukvalno 12-og igrača protivnika, kada je na terenu - Saničanina.

 

Hvala Duljaju što ga nije puštao na teren.

 

slažem se da Saničanin nije igrač za Partizan. on je dobar u igri glavom, ali kada je lopta na zemlji svakakva čudesa su moguća i vrlo je nesiguran. u njegovu odbranu, očajne partije su i posledica neigranja, a pošto se radi o štoperskoj poziciji to je još veći problem. on bi trebao da ode negde gde može da igra, pošto u Partizanu ne može

 

osim Belića i Kanute je odličan kao zadnji vezni. juče je baš nedostajao. što se odbrane tiče najtanje je na mestu gde je Antić i generalno odsustvo alternative za bilo koje mesto

 

1 hour ago, Jesper23 said:

Jovanović je fantastičan golman, gdje god da je igrao branio je super. Klasa za nesretnog i preplaćenog Glazera. Ostao sam u čudu kad je izvadio onaj Kangin slobodnjak, genijalnost na djelu, taj polukorak koji je napravio u pripremi šuta mu je omogućio da uhvatio gotovo neodbranjiv šut. Doduše da je Kanga gađao golmanov ugao ostao bi kratak :D

 

odličan je, a često je u nevolji koju mu prave saigrači ispred, kada uđu u mod nismo još stigli na utakmicu a kada ćemo ne znamo

Link to comment
52 minutes ago, April said:

A sada povratak u budućnost:

- Prodajemo Saldanju, kupujemo Mudrinskog
- Prodajemo Belku ne kupujemo nikog (jer pouzdani Šćekić)
- Prodajemo Zahida, ne kupujemo nikog, ( jer Danilo Pantić, naše dete)

 

382179_milos-vazura_share.jpg

 

 

Previše je to prodaja. Mora neko i da ode zbog neisplaćenih zarada.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
9 minutes ago, *edited by mod said:

Previše je to prodaja. Mora neko i da ode zbog neisplaćenih zarada.

 

Što se ne zajebe Antić da ode? Nego će otići Kanute i Sevetm

Link to comment
1 minute ago, April said:

 

Što se ne zajebe Antić da ode? Nego će otići Kanute i Sevetm

Ma gde da ode Antić jebote............On nabije glavu u zemlju, i nabija one centaršuteve jako i nikom, a u odbrani ga uglavnom pretrčavaju i sporaći. Jedino dobro što radi je što se hvata za glavu i psuje samog sebe.:D

Tekma za iznenadjenje, i ono što vredi je što je njihovom gazdi nabilo kiselinu i što su stradale kvake na Andrićevom vencu sinoć.

I što se vraća "Vrati se Miloje, sve ti je namešteno".

  • +1 1
  • Haha 4
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
32 minutes ago, Tresko said:

Ma gde da ode Antić jebote............On nabije glavu u zemlju, i nabija one centaršuteve jako i nikom, a u odbrani ga uglavnom pretrčavaju i sporaći. Jedino dobro što radi je što se hvata za glavu i psuje samog sebe.:D

Tekma za iznenadjenje, i ono što vredi je što je njihovom gazdi nabilo kiselinu i što su stradale kvake na Andrićevom vencu sinoć.

I što se vraća "Vrati se Miloje, sve ti je namešteno".

Antić je imao par dobrih sezona u Bejlorusiji, sigurno na istoku može da nađe angažman zbog "stare slave" (Kazahstan, Bjelorusija). A evidentno je da dečko nema kvalitet za FKP, doduše za Rodu je prajm Marselo, lično.

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, April said:

 

Što se ne zajebe Antić da ode? Nego će otići Kanute i Sevetm

 

Seve moze da ide vec danas sto se mene tice. Onakvu bolokurciju da se igra odbrana odavno nisam video. Prvi napad po ulasku u igru, gubi loptu tek sto je presao na polovinu cigana i ostaje tamo da proseta kao da je u najmanju ruku dejo genije. Saldanja se dere na njega oce da  ubije. Duki mu isto objasnjava nesto, ne kapira ili nece da ukapira. Pored zivog antica i svete stete, uspeo je da bude najveca opasnost po nas gol i adut ciganina

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

Lista za odstrel: Menig, Severina, Pantić, Sanicanin, Šćekić

 

Da greje klupu može: Antić, ovih par klinaca.

 

Dao bi dupe za ridjeg ili za slobersona sad.

 

Boljeg golmana nismo imali od Kralja. Ovaj dečko zaslužuje neku Sevilju, neku Valensiju, a može i Rim npr.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Ne znam ko je kod vas odradio skauting ove godine, ali za mnogo malo para ste našli par jako zanimljivih igrača. U pogledu napadača uboli ste zadnja 3-4 napadača, očigledno neko ima dobar njuh i procjenu. Za to vrijeme mi smo na Kulibaliju, Nedajeu, Dioniju, Tomaneu, jedino je Falćineli bio koristan.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...