Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2023/24 - gigant iz provinciju


Constantin

Recommended Posts

Oni su priča za sebe.. ja mislim da oni jedini teraju isti fazon što što se filozofije igre tiče.. oni i Javor.. ma ko god da je trener i kolko god da ih promene, zna se kako igraju.. blok, svi pozadi, čvrsto, kontre, duge lopte, igrači pravi brđani od po dva metra biju po uši..

 

nema ko kod nas, te hoćemo iskusnog trenera, te mladog, te napadački na gol više, te aj da igramo na rezultat.. ne bre.. što kažeš, dovedu te neke dede od po 30+ godina, oni znaju da odrade posao, ubace ili dovedu nekog klinca pa kako bude.. 

 

Mi to nemamo, kod nas je sve štapom i kanapom od danas do sutra, kako u klubu tako i u gradu generalno već decenijama tako.. pa nas tako nekad nešto usere, nekad ne.. svakako kontunuiteta nema...

 

A evo videćete polako će da se smanjuju i te smene trenera kod opravnih klubova.. TSC sa Lazetićem, KG Joksimović, Čuka...

Edited by zikaPantelej
  • +1 1
Link to comment

Kao da smo ustvari digli ruke od sebe zapravo, to je nas fazon i stil. Grad, klub, svi redom, obicni ljudi isto nazalost. 

Nemam stvarno sta da napisem konstruktivno kad vidim i dalje penale, kartone, Propadala, Pejovica... 

  • +1 2
Link to comment

Nislijama se amputira duh vise decenija !

 

Ovde su ljudi poceli da se plase kada su srecni jer misle da ce nesto lose da se desi!

 

Ovi iz uprave samo potpomazu tu pricu, zagreju nas pa nas ohlade da ne mozemo glavu da dignemo.

Ako damo gol, povedemo na vreme, igramo dobro, svi znamo da ce da padnemo u igri i da ce da preokrenu rezultat.

Sve sam u fazonu, nemoj da se radujes da se ne razocaras na kraju...

Bem ti ja takav osecaj.

Ono sto je bilo kod Generala, to je bio osecaj... Pa me boli kradja, lose sudijske odluke ali me ne plasi da budem srecan i taj pozitivizam tokom meca !

Ako me neko razume !?!?!?😵‍💫🤔🫢🤦

Edited by MaErAkLoIJA
  • +1 2
Link to comment
6 hours ago, MaErAkLoIJA said:

I tu dolazimo do zakljucka a to je TRENER !!!

Ako hoces instant rezultat u sledecih 1do3god. ulozi u trenera i to nekog ko se dokazao da zna da pravi rezultat i zna da napravi igraca. Ne kao TSC u Lazetica da ga razvijas jer je TSC ulozio pored toga i veliki novac.

 

 

Slobodan vam je Kerkez, opasan posao je pravio u Cukarickom.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Constantin said:

Meni je nekako odbojan, ne vata mi ga oko....

 

Pogledaj na sta Bahar lici, kao postanski sef na nogama, pa radi ozbiljan posao. Nemam pojma ko je Kerkez i kakav je covek ali mi se svidjalo ono sto su Brdjani igrali pod njim i izjave koje je davao su uvek odavale coveka koji tacno zna sta radi. Mada, vama je verovatno najpametnije da izaberete jednog trenera i da pokusate bar jednu sezonu da izgurate bez smene. Ako je to ovaj Trajkovic onda neka tera. Vrteska sa trenerima se odavno, odavno pokazala kao samoubilacka politika, svaki klub koji ima bilo kakve ambicije je od te politke odustao.

Edited by harper
  • +1 3
Link to comment
3 hours ago, harper said:

 

Pogledaj na sta Bahar lici, kao postanski sef na nogama, pa radi ozbiljan posao. Nemam pojma ko je Kerkez i kakav je covek ali mi se svidjalo ono sto su Brdjani igrali pod njim i izjave koje je davao su uvek odavale coveka koji tacno zna sta radi. Mada, vama je verovatno najpametnije da izaberete jednog trenera i da pokusate bar jednu sezonu da izgurate bez smene. Ako je to ovaj Trajkovic onda neka tera. Vrteska sa trenerima se odavno, odavno pokazala kao samoubilacka politika, svaki klub koji ima bilo kakve ambicije je od te politke odustao.

Meni je i ovo velika glupost sto je Cuka uradila. Smenis trenera da prodrmas ekipu.

Sta bi bilo sa Mancesterom svojevremeno da su imali takvu politiku i smenili Fergusona posle godinu dana ??? 🤦

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Meni je i ovo velika glupost sto je Cuka uradila. Smenis trenera da prodrmas ekipu.

Sta bi bilo sa Mancesterom svojevremeno da su imali takvu politiku i smenili Fergusona posle godinu dana ??? 🤦

 

Ma, to je izgovor za neke nefudbalske stvari zbog kojih su ga smenili. Pri tom, monumentalno glup i providan.

Link to comment

Rosić - nedopustiva greška kod postavljanja živog zida za drugi gol. Ne mogu da se načudim.

Vlajković - nije nešto posebno odigrao, ali on je do skoro bio u Pirotu, biće.

Yamkam - mnogo se mučio, nije bio na visini prethodnih utakmica, plašio sam se još jednog kartona.

Vojinović - tanko

Bakić - limitirano

Stojanović - ostao bez duše još na sredini drugog poluvremena, bojim se da je i njegov limit upitan.

Stajić - mislim da ima potencijala, treba se računati na njega na dalje

Pejović - šta reći, a ne....

Mesarović - nije me iznenadio

Belaković - za prelaznu, ali bez potrebne koncetracije u završnici

Ilić - borben, puno bolji nego u prethodnoj epizodi kod nas

Petrov -prelep gol, biće još bolji, ali bih više voleo da ga vidim po boku

Ivelja - on li je ulazio ?

Trener Trajković - treba mu dati podršku, ali samo dve izmene, a duša ekipi u nos ? Do sada mu u igru nisu ulazili Rašić, Pavlović, Kumi, Feruz, Liam 2 minuta, ako ne grešim.

Link to comment
23 hours ago, Constantin said:

Rosić - nedopustiva greška kod postavljanja živog zida za drugi gol. Ne mogu da se načudim.

 

Šta je tu kriv Rosić ?Igrač Partizana stoji u zidu lopta ide na njega on se saginje u milisekundi. Što ovaj naš do njega nije reagovao? Rosić 7 odbrana imao a mi samo 1 šut na go.Da je Dimi bio na golu 5 bi minimum popili.

Link to comment
2 hours ago, Gradina said:

Šta je tu kriv Rosić ?Igrač Partizana stoji u zidu lopta ide na njega on se saginje u milisekundi. Što ovaj naš do njega nije reagovao? Rosić 7 odbrana imao a mi samo 1 šut na go.Da je Dimi bio na golu 5 bi minimum popili.

Živi zid postavlja golman.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...