Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2023/24 - gigant iz provinciju


Constantin

Recommended Posts

18 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

David pre nedelju dana a Feruz odavno...

Za ovog iz Grafičara znam,a ovaj Feruz....možda je i registrovan ?

Izgleda da nije....

 

Edited by Constantin
Link to comment

Ono što sam našao o Feruzu, u kratkim crtama.....Sa 16 god igrao za Škotsku U21....sa 11 god igrao za Seltik U14..za 300 000 funti prešao u Čelzi...malo nervirao sa twittovima i kupio je sebi Porše od 80 000 funti....roditelje su mu posle izbeglištva iz Somalije u Jemen, konačno spasili i doveli u London...dečko je nemirnog duha. Nije 10 godina dao gol za neki prvi tim, a bio vazdan na pozajmicama.....će proradi kod nas. Ivica ima "osećaj"...

Link to comment
18 minutes ago, Gradina said:

Neće Trajko ni miris ajvara da doživi u Nišu...

Onaj ko je mislio da cemo proci bolje na pocetku sezone sa ovakvim rasporedom, posle katastrofalne sezone i sa par pojacanja koja tek treba da dokazuju da su pojacanja, posle priprema gde nisu uspeli da obezbede dovoljan broj pripremnih utakmica i sa trenerom pocetnikom, e taj ko je to pomislio treba on da ode...

Incidentni uspeh moze jednom ali neko misli da ce tako da se provlaci godinama.

 

  • +1 2
Link to comment

Ne verujem da ćemo uspeti do kraja da izdržimo. Voleo bih, ali teško. Biće tu svega, traženje penala....ne znam ovaj poslednji start nad Pejovićem, da li je bio faul, Arena naravno bez reprize toga. Bitno je da su utišali ton sa stadiona kad je počelo da se kliče Žvalavom....

Link to comment
52 minutes ago, Constantin said:

Ne verujem da ćemo uspeti do kraja da izdržimo. Voleo bih, ali teško. Biće tu svega, traženje penala....ne znam ovaj poslednji start nad Pejovićem, da li je bio faul, Arena naravno bez reprize toga. Bitno je da su utišali ton sa stadiona kad je počelo da se kliče Žvalavom....

Kao što rekoh..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...