Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2023/24 - gigant iz provinciju


Constantin

Recommended Posts

42 minutes ago, Covekizstruke said:

Informacija je 100% tačna i proverena. Za Belakovića je Lalatovića je insistirao, a Cvetković je bio na pozajmici sa pravom otkupa i on je kupljen. Ajdaru je plaćena trening kompenzacija 35.000e što može da se proveri i na transfermarkt-u stoji ta cifra. Još neki igrači su plaćeni za neke manje cifre ali ne znam tačno koji pa neću ni da pišem to onda. Nemoj sledeći put tako lako da stavljaš “onu stvar” na panj 😂

Ma i onako mi ne treba...nego kad smo već kod panja...jedan od ove dvojice je bio slobodan igrač. Sad, nemam pravo da ti ne verujem, ali ako je tako, ispada da Tončev, osim pto je alav, još je i glup. Znaš kad bi dao 100 000 za Cetkovića.i Belakovića ? A Lalat ako je insistirao, mogao je da učestvuje. Transferi bi bili manji kad bi samo menadžeri uzimali svojih 10%...dok se ugrade svi, u objedinjenih još 10-15 %...i ha ha.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Covekizstruke said:

Cvetković, Belaković, Ajdar i još neki igrači su plaćeni. Ne znam tačno koliko ali mislim da su Cvetković i Belaković plaćeni po oko 50.000e.

Tako je. Pominjala se neka cifra 100.000e.

 

Nadam se da ce da dovedu nekog dobrog igraca, neku "bombu" ali pravu... Mnogo se ucutali...

Link to comment
28 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Tako je. Pominjala se neka cifra 100.000e.

 

Nadam se da ce da dovedu nekog dobrog igraca, neku "bombu" ali pravu... Mnogo se ucutali...

Brate bre...pa i sam znaš kakvi igrači mogu da se kupe za 100 000 €......

Ućutali se ? Pregovaraju s Bataka...

  • Haha 1
Link to comment

Koliko smo uzeli za Mićina.....možda ga Lalat oživi u Ukrajinu, trća sreća ? Mada, vrlo brzo će i on da bude na raspolaganju, prva dva kola, dva poraza. Sećam se kako je govorio Šarcu "Imaj obraz, daj ostavku, imaš četiri poraza"..

Link to comment
15 hours ago, Constantin said:

Koliko smo uzeli za Mićina.....možda ga Lalat oživi u Ukrajinu, trća sreća ? Mada, vrlo brzo će i on da bude na raspolaganju, prva dva kola, dva poraza. Sećam se kako je govorio Šarcu "Imaj obraz, daj ostavku, imaš četiri poraza"..

A zna li se gde je nesrećni Šarac ?

Link to comment

Evidentno da će teško biti parirati klubovima od 5. mesta pa naviše iz prošle sezone.. pored toga, imamo i najezdu klubova koji su geografski bliže prestonici ili su iz nje (čitaj Pančevo ili IMT), što igračima pogoduje, pa onda igrači koji bi ranije možda i došli u neki klub iz unutrašnjosti, zabole ih cvetko... a uslovi isti ili gori...

Na stranu rukovodioci Radničkog, to je posebna priča i dodatni otežavajući faktor..

 

Da se pitam ne bih dirao ovog trenera do kraja polusezona pa kako god bilo...

 

Sve u svemu, kad vidimo kolko mi dovodimo i koga i poredimo sa drugim klubovima, pogotovu iz okoline BG-a i Vojvodine, borba za opstanak ili sredina tabele nam ne gine...

Link to comment
17 minutes ago, zikaPantelej said:

Evidentno da će teško biti parirati klubovima od 5. mesta pa naviše iz prošle sezone.. pored toga, imamo i najezdu klubova koji su geografski bliže prestonici ili su iz nje (čitaj Pančevo ili IMT), što igračima pogoduje, pa onda igrači koji bi ranije možda i došli u neki klub iz unutrašnjosti, zabole ih cvetko... a uslovi isti ili gori...

Na stranu rukovodioci Radničkog, to je posebna priča i dodatni otežavajući faktor..

 

Da se pitam ne bih dirao ovog trenera do kraja polusezona pa kako god bilo...

 

Sve u svemu, kad vidimo kolko mi dovodimo i koga i poredimo sa drugim klubovima, pogotovu iz okoline BG-a i Vojvodine, borba za opstanak ili sredina tabele nam ne gine...

Ma tesko ce da pariramo i Lucanima i svima koji ostvaruju milionske transfere. Igraci idu za pare i pre ce u Lucane nego kod nas ako daju vise. To za blizinu Bg to mozda vazi za decu ali kad vidis kako ih roditelji prodaju jos u jaslice onda i to pada u vodu. Samo pare diktiraju igru.

Novi Pazar se opasno pojacava.

Kragujevac ima cvrstu ekipu koja dobro igra, sada im se vratio i Vidosavljevic.

 

Meni se nesto cini da ovi nasi cekaju da prodaju Skrbu, Rosica ili nekog vrednijeg pa da dovedu "pojacanja".

Posle ovog teksta, cini mi se da nam dzepovi landaraju na vetru...

Link to comment

Svojevremeno prvi snajper superligaškog društva, Patrik Eze Frajdej, vraća se u srpski fudbal. U četvrtak bi trebalo da ozvaniči povratak u lučansku Mladost

Link to comment
10 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Ma tesko ce da pariramo i Lucanima i svima koji ostvaruju milionske transfere. Igraci idu za pare i pre ce u Lucane nego kod nas ako daju vise. To za blizinu Bg to mozda vazi za decu ali kad vidis kako ih roditelji prodaju jos u jaslice onda i to pada u vodu. Samo pare diktiraju igru.

Novi Pazar se opasno pojacava.

Kragujevac ima cvrstu ekipu koja dobro igra, sada im se vratio i Vidosavljevic.

 

Meni se nesto cini da ovi nasi cekaju da prodaju Skrbu, Rosica ili nekog vrednijeg pa da dovedu "pojacanja".

Posle ovog teksta, cini mi se da nam dzepovi landaraju na vetru...

Em što retko ko hoće kod nas, a valjda je jasno i zašto....

Link to comment
On 11. 8. 2023. at 17:22, Boki96 said:

Znači, sad u nedelju neće može igraju Feruz i David Petrović?

Kako mi promako ovaj....kad je došao ?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...