Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2023/24 - gigant iz provinciju


Constantin

Recommended Posts

Cacak, Lucani, Ivanjica, okolina, da je clan SNS i da je dzabe, to im je ciljna grupa, Dragacevo. Mozda da nam promene ime u Borac 1923.

Edited by W.F.C.
  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Boki96 said:

Što?

Ej što.....znalo se, ukoliko izgubi od Partizana da će fasuje otkaz. Malo je zaredjao sa porazima...dva od Kiprana, Zvezda, Partizan....nije valjda Uprava kriva...

  • Haha 1
Link to comment
12 minutes ago, Constantin said:

Ej što.....znalo se, ukoliko izgubi od Partizana da će fasuje otkaz. Malo je zaredjao sa porazima...dva od Kiprana, Zvezda, Partizan....nije valjda Uprava kriva...

Pa će traži opet da ga udomimo 😀

Link to comment

Šalu na stranu  ne verujem da će ovaj da se zadrži duže od 5 kola. Medjutim višegodišnje takvo smenjivanje trenera je loš rad uprave . Kako god bilo i da je trener sam sastavljao ekipu opet je loš odabir trenera posledica loše uprave. Ako znamo , a poznato je , da uzimamo samo besplatne igrače , nikad boljitka nećemo imati. Pare su na sigurnom .

Link to comment
3 hours ago, Gradina said:

Ako znamo , a poznato je , da uzimamo samo besplatne igrače 

Cvetković, Belaković, Ajdar i još neki igrači su plaćeni. Ne znam tačno koliko ali mislim da su Cvetković i Belaković plaćeni po oko 50.000e.

Link to comment
2 minutes ago, Covekizstruke said:

Cvetković, Belaković, Ajdar i još neki igrači su plaćeni. Ne znam tačno koliko ali mislim da su Cvetković i Belaković plaćeni po oko 50.000e.

Za godinu dana....znači igrali su za oko 4000 (3500-3800) + menadžer

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Covekizstruke said:

Ne, obeštećenje klubovima je iznosilo toliko, drugo je plata.

 

Nema šanse da to Tončev plati....stavim "onu stvar" na panj iz mesta.

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Constantin said:

 

Nema šanse da to Tončev plati....stavim "onu stvar" na panj iz mesta.

Informacija je 100% tačna i proverena. Za Belakovića je Lalatovića je insistirao, a Cvetković je bio na pozajmici sa pravom otkupa i on je kupljen. Ajdaru je plaćena trening kompenzacija 35.000e što može da se proveri i na transfermarkt-u stoji ta cifra. Još neki igrači su plaćeni za neke manje cifre ali ne znam tačno koji pa neću ni da pišem to onda. Nemoj sledeći put tako lako da stavljaš “onu stvar” na panj 😂

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...