Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2023/24 - gigant iz provinciju


Constantin

Recommended Posts

1 hour ago, Covekizstruke said:

Šta očekujete sutra? Biće dosta zajebano ali ja se nadam da smo sposobni da makar ne izgubimo sutra, za pobedu će trebati i dosta sreće što se videlo odlično protiv Čuke.

Očekujem dobru igru. I naravno sreću napokon! Sa Škrbićem od početka i Savom po boku. Mislim da možemo dobro da prođemo sutra!

Link to comment
2 hours ago, Covekizstruke said:

Šta očekujete sutra? Biće dosta zajebano ali ja se nadam da smo sposobni da makar ne izgubimo sutra, za pobedu će trebati i dosta sreće što se videlo odlično protiv Čuke.

Sto kaze Real, sreca. Odigraju dobro, odigraju lose i gube. Treba nekada da se odigra i lose a da se pobedi.

Iskreno opet ocekujem da ce da prave greske kao i ranije, kao i sada protiv Cuke i da gube loptu i kiksaju gde se ne sme.

Samo se nadam da nece mnogo i da nece da nam se osveti.

Apelovao bih na Trajkovica da Pejovica drzi 60-70min max jer cim se umori :thumbdown:

 

Link to comment

Nije problem uprava, nisu problem treneri, ovi bilmezi ne mogu da nauce da ne prave iste greske iz utakmice u utakmicu.

 

Ja stvarno ne shvatam da su ovo profesionalni fudbaleri i da oni za ovo sto igraju dobijaju platu. 

 

Sve je jalovo, bukvalno svaka linija u timu.

Link to comment
10 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Ne mogu evidentno a do 5-og kola i meča sa Kragujevcem ima da nam nabiju takvu go razliku da ćemo biti u debelom minusu.

Nikola Petrović Marko Knezević slobodni golmani. Skloniti ovo napaljeno dete sa gola  što imitira Mustafu.

Edited by Gradina
Link to comment

Ja sam mislio da je ovaj Trajković bolji trener.....

Ne mogu da ukapiram da ne vidi da mu Škrbić statira u kukuruzu, ni jednu loptu nije primio, sve su se odbile od njega. Pred očima mu samo tri trešnjice, al nikako zajedno, jbg.

Peja...standardno katastrofalan. Ne znam ko misli u klubu da on nešto može da "poveže" osim dva žuta kartona....

Gaku...jebo ga, ko ga dovede i pokenjam im se na tu "čuvenu" fudbalsku školu Avra. Treba proveriti, možda on jeste bio u Avru, ali možda ne kao fudbaler. Uostalom imali smo takvih iskustva, kad su hteli Rastavcu da uvale nekog kuvara iz Afrike...neki Babatunde.

Vojinović danas, duplo golo. Em što ima dade loptu, pa još "pokri" Ćirkovića da ne bude u ofsajdu.

Užas....primismo 5 gola na dve utakmice, ali zato nismo dali ni jedan. Koga će mi pobedimo, sa jedan šut u gol za 90. min.

Dimsi. Svaka čast za odbranjeni penal na Banovo brdo, al ovo slikanje za sličice "fudbaleri i imovi" da zajebe. Još da jede čvarci i kavurmu, a ne da ulešava tudji golovi. Da ih ne prima od delegatsku kućicu.....

Ne znam za šta se čuvaju taj Kumi, Liam, Stajić, Džejmi Rašić, zar ne zaslužuju koji minut, da vidimo vrede li čemu, pa da to igra ili da se najuri. Kao "bomba" transferi, najave ih kao pojačanja i oni ne opepele ni minut. Kao da Propadalo pravi tim.....

Jadno, bedno, katastrofalno.

 

Link to comment
7 minutes ago, Constantin said:

Ja sam mislio da je ovaj Trajković bolji trener.....

Ne mogu da ukapiram da ne vidi da mu Škrbić statira u kukuruzu, ni jednu loptu nije primio, sve su se odbile od njega. Pred očima mu samo tri trešnjice, al nikako zajedno, jbg.

Peja...standardno katastrofalan. Ne znam ko misli u klubu da on nešto može da "poveže" osim dva žuta kartona....

Gaku...jebo ga, ko ga dovede i pokenjam im se na tu "čuvenu" fudbalsku školu Avra. Treba proveriti, možda on jeste bio u Avru, ali možda ne kao fudbaler. Uostalom imali smo takvih iskustva, kad su hteli Rastavcu da uvale nekog kuvara iz Afrike...neki Babatunde.

Vojinović danas, duplo golo. Em što ima dade loptu, pa još "pokri" Ćirkovića da ne bude u ofsajdu.

Užas....primismo 5 gola na dve utakmice, ali zato nismo dali ni jedan. Koga će mi pobedimo, sa jedan šut u gol za 90. min.

Dimsi. Svaka čast za odbranjeni penal na Banovo brdo, al ovo slikanje za sličice "fudbaleri i imovi" da zajebe. Još da jede čvarci i kavurmu, a ne da ulešava tudji golovi. Da ih ne prima od delegatsku kućicu.....

 Kao da Propadalo pravi tim.....

 

 

Od A do Š 

PS. Ovo zadnje ne treba ti  ,, KAO"

Link to comment
7 minutes ago, Constantin said:

čekam da te čitam, pa da pustim neki filme...ae..:D

Ne mogu, iznervirao sam se.

Ne znam ni sta vise da pisem...

Sve se ponavlja.

Treba nam vodja, neko zvucno ime, neki pravi profesionalac i kapiten na terenu...

Bicemo mi dosta bolji ako ne padnemo psihicki posle ova cetri kola ...

  • +1 2
Link to comment
55 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Ne mogu, iznervirao sam se.

Ne znam ni sta vise da pisem...

Sve se ponavlja.

Treba nam vodja, neko zvucno ime, neki pravi profesionalac i kapiten na terenu...

Bicemo mi dosta bolji ako ne padnemo psihicki posle ova cetri kola ...

Kako da se ne iznerviraš.....

Prvi gol...Vojinović nonšalatno im predaje loptu, još "pokriva"  Ćirkovića da ne ostane u ofsajdu...

Drugi gol....igrač TSC ulazi sa desne njihove strane, naše leve, Gaku ga bena ni na vidiku, promaja...

Treći gol...i nije neki oštar šut, a Dimsi ga prima kao u petlići....

  • +1 1
Link to comment

Spartak prodao Hristića, mladog napadača, za 1,6 miliona evra. Da je bio pametan, da dodje u Radnički, Tončev bi ga uvaljao za 400 000 €....

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...