Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2023/24 - gigant iz provinciju


Constantin

Recommended Posts

4 minutes ago, harper said:

 

Pre nego sto uletis kao padobranac raspitaj se malo sta je retard napisao. I umesto da se pokrije usima da ga ne sutnu odavde jos dosao ovde da kuka kako mu neko preti zbog jednog posta. Da ja dodjem na vas topik i da sve vas navijace Radnickog oteram u picku materinu bolesnu ne bi mi trebao moderator, sam bih se pokupio i odjavio sa foruma. Ali za nekog ocigledno pojam sramote ne postoji u vokabularu.

Ja ne znam sta je on napisao, ja komentarisem sta si ti napisao kao primer dobrog vladanja.

On napisao sto napisao, pa se ti dobro istresi jer je on napisao...

U tom slucaju se ovo tvoje ne racuna...

 

Ajde sad pet dana da se sam banujes !

Link to comment
Just now, MaErAkLoIJA said:

Ja ne znam sta je on napisao...

 

Pa, sto se koji kurac mesas kad ne znas? Cuti onda i ne pravi se pametan.

Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Pa, sto se koji kurac mesas kad ne znas? Cuti onda i ne pravi se pametan.

Ocigledno se pravis toša.

Ali nema veze, bitno da ti mozes da se izivljavas...

A ja mozda popijem ban za prvu recenicu jer sam rekao "toša", po onom starom "Kadija te tuzi..."

Ko tebi dade dozvolu, samo da znam ? 🤦🤣😵‍💫🤔🧐

Link to comment

Ako smo pametni da pritisnemo Zvezdu za Ada, hoce da dovedu Bakajoka imaju i Stamenica plus klinci... Ako ima ikakve sanse?

Da trazimo pozajmicu do kraja godine plus procente od prodaje. Takav igrac bi nam legao kao budali samar ...

To da zavrse i da smo mirni ove sezone. Bar sto se tice ulaska u pley off. Nista nije sigurno ali sa njim bi iznivelisali sve linije tima kako treba da budu.

A zamislite pojacanje Sanogo - Ado 🤦

Da vrate publiku, da se ukljuce u borbu za vrh tabele i eventualno i zarade koju kintu od Ada.

Ehhhhhh....

Edited by MaErAkLoIJA
  • +1 2
Link to comment

Sanogo ima 34g, hoce da ostane u Srbiji, ima nase drzavljanstvo. Moze da igra stopera a posebno u formaciji sa trojicom pozadi. Ekipe koje se bore u evropi su uglavnom popunjene i to mladjim igracima. Stvarno bi imalo smisla bar pokusati da se nesto uradi po ovom pitanju.

Kao sto rekoh, publiku nece da vrati ni Trajkovic ni borba za peto mesto vec samo egzotika sto Sanogo i Ado to jesu....

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

Sanogo ima 34g, hoce da ostane u Srbiji, ima nase drzavljanstvo. Moze da igra stopera a posebno u formaciji sa trojicom pozadi. Ekipe koje se bore u evropi su uglavnom popunjene i to mladjim igracima. Stvarno bi imalo smisla bar pokusati da se nesto uradi po ovom pitanju.

Kao sto rekoh, publiku nece da vrati ni Trajkovic ni borba za peto mesto vec samo egzotika sto Sanogo i Ado to jesu....

Potpuno se slažem. Sa ovom dvojicom bili bi ozbiljna ekipa. Samo što nzm da li neko iz kluba razmišlja kao ti! 

  • +1 1
Link to comment
34 minutes ago, RealNIš said:

Potpuno se slažem. Sa ovom dvojicom bili bi ozbiljna ekipa. Samo što nzm da li neko iz kluba razmišlja kao ti! 

Secas li se kakav efekat je napravljen dovodjenjem Ibrahima Gaya koji je bio istrosen i nije spojio tri utakmice?

Takodje dovodjenje Haskica i jos nekih igraca?

Ne treba biti mnogo pametan.

Cak i da se stisnu malo ja verujem da bi im se vratilo visestruko...

Link to comment

Sve tačno. Evo Pazar doveo Sumu! 

A Sanoga i Ada nije nemoguće da dovedu. Štoper da, ali Sanogo bi mogao i zadnjeg veznog. Ado odličan. 

  • +1 2
Link to comment

Šta očekujete sutra? Biće dosta zajebano ali ja se nadam da smo sposobni da makar ne izgubimo sutra, za pobedu će trebati i dosta sreće što se videlo odlično protiv Čuke.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...