Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2023/24 - gigant iz provinciju


Constantin

Recommended Posts

Nisam gledao celu utakmicu, ali mi deluje kao pomak u odnosu na proslu godinu.. deluje da uglavnom imaju ideju sta treba da rade u igri...

 

Nije to jos idealno, daleko od toga... Ali ovako nesto sam i ocekivao... 

 

Drugo, cuka nas dobila na kvalitet, iskoristili sanse.. sto je i normalno, jer oni imaju zagarantovane milione od grupne faze Evropskih takmicenja pa mogu bolje igrace da dovedu...

Link to comment

Na mene je najveci utisak ostavilo to da nas i dalje nije baksuz.Tri puta pogadjamo okvir gola ,sto je neverovatno...

Drugo,sudjenje je meni katastrofalno ,gledajuci i utakmicu Partizana. Drugi gol primamo iz cistog faula s ledja,a kod penala za njih nasem golmanu izbija loptu iz ruke igrac Cukarickog....sudija ni faul nije sudio.Kod penala za nas prerano ulaze igraci,golman krenuo pre vremena i nista.Kriterijum je totalno neujednacen....

Nasa igra nije toliko losa.Rekao bih da odbrana nije odigrala lose ,s tim da su imali po neki mali kiks

Sredina nam je problem po meni.Slabo pokretljiv Pejovic i Sale Marjanovic koji je mnogo trcao i potrosio se.Vanja je mnogo bolji nego sto jew bio i odigrao je dobru utakmicu.Treba nam u sredeini igrac koji ce mnogo da trci i kvari igru protivnika.Mi sad nemamo takvog igraca. Po krilima Belakovic jako mrsavo ,a ni ostali nisu bili nesto mnogo bolji...Petrov je mnogo opsniji kad je na krilu nego kad je u napadu.Totalno bezopasan u prvom osim onog prodora za penal.Ivelja mnogo konkretniji i jaci u duelu.

Sve u svemu nije tako lose pod uslovom da prestane da nas bije baksuz i da podignemo formu kad igraci budu mnogo sveziji.

Na sve ovo da dodam da je teren bio katastrofalan,,,,Sramota za klub takve reputacie daima onakvu travu u sred leta kad se nije igralo

  • +1 3
Link to comment

Eto i mene....bejah u zatvoru 15 dana. Nešto sam zabrljao, nisam igrao po pravilima, a onda me je neka stoka nazvala sifilističarem. Ne, nisam stigao da ga napušim mojim sifilistačrskim q...m, pre toga saam izgleda skupio dovoljno bodova da odem u banovinu. Ni za baraž, nego direktno. Sad je to prošlo, pa nemam potrebe da se osvrćem nešto posebno, samo mi nisu jasni kriterijumi i da neka seljačina, konkretno @Vasilij Zajcev te izvredja i ništa, samo mu obrišu post. Nego neka, koji sam qratz i tražio tamo. Ne zameram nešto posebno ni moderaciji.....preterao sam. Lepo smo imali svoj geto, polemisali, a onda su nas napeli što ne izlazi van teme, ove naše. Jbg...ja da sam hteo da budem psihijatar, završio bi medicinu, a ne ova dva glupava fakulteta, a još ne radim u struci.

 

Elem...kako mi se čini, tim je malo kompaktniji ove godine, još malo tu smetaju Pejović i nadam se sve manje Mesarović. Bitno je da sa što manje štete prodjemo kroz ova nekoliko kola, sa jakim protivnicima i onda krenemo u malo jače osvajanje bodova. Mislim da je najbitnije da Čačanin i "slučajni Nišlija" ne zapnu odmah da snebe Trajkovića, ako nema bodova u startu, jer budale ne znaju drugo i da će rezultati doći. Možda čak i dobijemo TSC, ljudski je nadati se...:D..... 

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, Constantin said:

Eto i mene....bejah u zatvoru 15 dana. Nešto sam zabrljao, nisam igrao po pravilima, a onda me je neka stoka nazvala sifilističarem. Ne, nisam stigao da ga napušim mojim sifilistačrskim q...m, pre toga saam izgleda skupio dovoljno bodova da odem u banovinu. Ni za baraž, nego direktno. Sad je to prošlo, pa nemam potrebe da se osvrćem nešto posebno, samo mi nisu jasni kriterijumi i da neka seljačina, konkretno @Vasilij Zajcev te izvredja i ništa, samo mu obrišu post. Nego neka, koji sam qratz i tražio tamo. Ne zameram nešto posebno ni moderaciji.....preterao sam. Lepo smo imali svoj geto, polemisali, a onda su nas napeli što ne izlazi van teme, ove naše. Jbg...ja da sam hteo da budem psihijatar, završio bi medicinu, a ne ova dva glupava fakulteta, a još ne radim u struci.

 

Elem...kako mi se čini, tim je malo kompaktniji ove godine, još malo tu smetaju Pejović i nadam se sve manje Mesarović. Bitno je da sa što manje štete prodjemo kroz ova nekoliko kola, sa jakim protivnicima i onda krenemo u malo jače osvajanje bodova. Mislim da je najbitnije da Čačanin i "slučajni Nišlija" ne zapnu odmah da snebe Trajkovića, ako nema bodova u startu, jer budale ne znaju drugo i da će rezultati doći. Možda čak i dobijemo TSC, ljudski je nadati se...:D..... 

Dobro nam se vratio !!!

Lepo si rekao ko smeta 😁

Kompaktniji jesmo, jaci jesmo jer niko bitan nije otisao. Samo da budemo i malo srecniji.

 

  • +1 4
Link to comment

Naravno, od prvog kola kukumačenje grobara na sudjenje, pa nas i ne stavljaju u vidno polje. Jeste Sale izveo penal kao tetka, ali je isti trebao biti ponovljen:

 

spacer.png

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Eto i mene....bejah u zatvoru 15 dana. Nešto sam zabrljao, nisam igrao po pravilima, a onda me je neka stoka nazvala sifilističarem. Ne, nisam stigao da ga napušim mojim sifilistačrskim q...m, pre toga saam izgleda skupio dovoljno bodova da odem u banovinu. Ni za baraž, nego direktno. Sad je to prošlo, pa nemam potrebe da se osvrćem nešto posebno, samo mi nisu jasni kriterijumi i da neka seljačina, konkretno @Vasilij Zajcev te izvredja i ništa, samo mu obrišu post. Nego neka, koji sam qratz i tražio tamo. Ne zameram nešto posebno ni moderaciji.....preterao sam. Lepo smo imali svoj geto, polemisali, a onda su nas napeli što ne izlazi van teme, ove naše. Jbg...ja da sam hteo da budem psihijatar, završio bi medicinu, a ne ova dva glupava fakulteta, a još ne radim u struci.

 

Elem...kako mi se čini, tim je malo kompaktniji ove godine, još malo tu smetaju Pejović i nadam se sve manje Mesarović. Bitno je da sa što manje štete prodjemo kroz ova nekoliko kola, sa jakim protivnicima i onda krenemo u malo jače osvajanje bodova. Mislim da je najbitnije da Čačanin i "slučajni Nišlija" ne zapnu odmah da snebe Trajkovića, ako nema bodova u startu, jer budale ne znaju drugo i da će rezultati doći. Možda čak i dobijemo TSC, ljudski je nadati se...:D..... 

Meni zbog jednog posta prete trodnevnim samaranjem u stvarnom zivotu... Ajde i to da vidimo :-)

Sve uredno prijavljeno naravno. 

  • Haha 3
Link to comment
6 minutes ago, W.F.C. said:

Meni zbog jednog posta prete trodnevnim samaranjem u stvarnom zivotu... Ajde i to da vidimo :-)

Sve uredno prijavljeno naravno. 

Ja dobio trajno 1 poen...ne znam još koliko mi treba ?

spacer.png

Link to comment
7 minutes ago, Constantin said:

Ja dobio trajno 1 poen...ne znam još koliko mi treba ?

spacer.png

Pojma nemam, zaista. Samo znam da treba zesce da se pazi na provokatore. Ili da se manem corava posla. 

  • +1 1
Link to comment
32 minutes ago, W.F.C. said:

Meni zbog jednog posta prete trodnevnim samaranjem u stvarnom zivotu... Ajde i to da vidimo :-)

Sve uredno prijavljeno naravno. 

 

Ti se jadna seljacina koiju odavde treba isutirati kao krparu. Ne prete tebi zbog "jednog posta" vec zato sto si gomilu ljudi oterao u picku materinu bolesnu. Te manire mozes u Dudulajce odakle si ispuzao na ovaj forum.

Link to comment

У четвртак у 6ч се игра јер TSC има пут за Португал.

Па да нам се врати за ове стативе и пречку из прошле утакмице.

  • +1 2
Link to comment
5 hours ago, harper said:

 

Ti se jadna seljacina koiju odavde treba isutirati kao krparu. Ne prete tebi zbog "jednog posta" vec zato sto si gomilu ljudi oterao u picku materinu bolesnu. Te manire mozes u Dudulajce odakle si ispuzao na ovaj forum.

Ajde da vidimo da li ce tebe da izbace za ovaj post ili sam sebe valjda i ti bese neki admin ?!?!?!

Ali ajde da ne pricamo o seljacinama jer se sami pokazu i razotkriju, nemamo potrebe da ih etiketiramo...

 

  • +1 1
Link to comment
58 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Ajde da vidimo da li ce tebe da izbace za ovaj post ili sam sebe valjda i ti bese neki admin ?!?!?!

Ali ajde da ne pricamo o seljacinama jer se sami pokazu i razotkriju, nemamo potrebe da ih etiketiramo...

 

 

Pre nego sto uletis kao padobranac raspitaj se malo sta je retard napisao. I umesto da se pokrije usima da ga ne sutnu odavde jos dosao ovde da kuka kako mu neko preti zbog jednog posta. Da ja dodjem na vas topik i da sve vas navijace Radnickog oteram u picku materinu bolesnu ne bi mi trebao moderator, sam bih se pokupio i odjavio sa foruma. Ali za nekog ocigledno pojam sramote ne postoji u vokabularu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...