Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2023/24 - gigant iz provinciju


Constantin

Recommended Posts

15 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Igrali smo bez 4 najbolja igraca skoro pa pola tima

Jesu li svi oni još naši igrači ? Ako Rosić odlazi  mi smo u 

VELIKOM problemu. Realno ovi mladi ni za klupu za nedaj boze nisu, ma koliko ih gurali. 

Link to comment
1 hour ago, Gradina said:

Jesu li svi oni još naši igrači ? Ako Rosić odlazi  mi smo u 

VELIKOM problemu. Realno ovi mladi ni za klupu za nedaj boze nisu, ma koliko ih gurali. 

Rosić je imao smrtni slučaj na dan utakmice. Stojanović i Bazile nisu igrali zbog nekih poteza u kome su pokazali nedisciplinu (a Trajković to neće da trpi ko god da je), a Škrbić zato što ima crveni karton protiv Indjije pa neće da igra prvo kolo sigurno. I svi su naši igrači i dalje naravno.

  • +1 4
Link to comment
2 hours ago, Boki96 said:

Izgleda naš Raul slobodan igrač💪💪💪borac ali dal bi se vratio kod nas kako su se poneli prema njemu kad otišo 

Kao stoper u sistemu sa trojicom nazad bi bio ok. Za desnog beka je spor a sada je jos sporiji zbog godina. Kvalitet lige se podigao i ne vidim ga na poziciji beka samo stoper, moze da uskoci na zadnjeg veznog ponekad

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

Kao stoper u sistemu sa trojicom nazad bi bio ok. Za desnog beka je spor a sada je jos sporiji zbog godina. Kvalitet lige se podigao i ne vidim ga na poziciji beka samo stoper, moze da uskoci na zadnjeg veznog ponekad

 

Је л' се ја добро сећам или је он једно време играо десног штопера у 3-5-2, а у офанзиви улазио на задњег везног и помагао у транзицији?

 

Мислим да то било у последњем делу кад нам Раставац био тренер, или сам ја нешто опасно помешао.

Link to comment

Prvo kad smo usli u ligu ga je Aca Ilic drzao na stoperu i dobar je bio ali smo zbog promaje i stila igre primali mnogo golova.

Posle ga neko stavio na beka, mozda Rastavac. Jedan od mojih najomiljenijih igraca iz tog lepog perioda. Ne znam sta su mu uradili ali je bese otisao razocaran.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Raul je prinudno bio prekomandovan na desnog beka kad nam se u prvoj sezoni u SL povredio jedini bek kog smo tad imali.. 

Trener je bio Mrka.. mislim da smo gostovali Subotici tad...

 

I onda posto je taj neko bio ozbiljnije povredjen, Raul je nastavio na beka i tako i ostao ..

Edited by zikaPantelej
Link to comment
23 minutes ago, zikaPantelej said:

Raul je prinudno bio prekomandovan na desnog beka kad nam se u prvoj sezoni u SL povredio jedini bek kog smo tad imali.. 

Trener je bio Mrka.. mislim da smo gostovali Subotici tad...

 

I onda posto je taj neko bio ozbiljnije povredjen, Raul je nastavio na beka i tako i ostao ..

Taj neko mi se čini da je bio Miloš Živković! Nisam siguran!

Link to comment

Raul je bio vise sezona kod nas i setali su ga sa stopera na beka, ponekad na zadnjeg veznog kao sada Yamkama.

Decko je takticki dobro obucen, tada su komentari bili da je steta sto nije visi ili brzi kako bi bio kompletan igrac.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...