Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2023/24 - gigant iz provinciju


Constantin

Recommended Posts

32 minutes ago, Boki96 said:

Ovi crnci dobri,samo da pitam mišljenje dal bi nam lego Vitas 

Sve i da nam odgovara sumnjam da možemo da mu damo platu koju traži. A i generalno on ne želi da dodje u Niš iako je odavde. Ima jedan intervju pre par godina gde je pričao kako mu je bio san da ode odavde. 

Edited by Covekizstruke
Link to comment
29 minutes ago, RealNIš said:

Izgleda da Radnik ispada!? Kolubara u superligi!

Smeske 🤦

Sad i Radnik da se zali pa da prvenstvo krene za dva meseca

  • +1 1
Link to comment

Posle prvog poluvremena dosta to dobro deluje za sad... Dosta trčanja, presinga, opasniji smo iz prekida.. malo podseća na onaj kratak period kako smo igrali pod Pakultom

  • +1 3
Link to comment

Kako je menjao igrače iz prvog poluvremena, tako je i opadao kvalitet igre... Manje smo bili dominantni u nastavku, mada opet bolji od gostiju...

 

Jamkam, Rosić, Škrbić i Stojanović nisu bili ni na klupi

 

Rezervno golmance nije za SL realno, bilo bi mi drago da jeste...

 

Ovi novi, ne mogu da ih nesto ocenim jer nit sam ih vidjao do sad, nit imaju definisane brojke pa po tome da se vodim... Generalno mnogo manje gresaka u odbrani, pogotovu kardinalnih

 

Zec deluje dobro, mozda i Ivelja bude dobar..

 

Od ovih sto ih poznajemo od ranije, neki kao da su se trgli malo, a drugi kao Mićin i dalje muljo, džabe treneri analize itd...

 

Sve u svemu, deluje mnogo bolje nego li prosle sezone, otprilike se zna sta im je ideja u igri mada je dosta rano da se bilo sta konkretno kaze

 

Dosta trce, pokusavaju presing i da igraju brzo

 

Moze to da bude dobro ali pod uslovom da se ne promene 15 igraca do kraja prelaznog roka, i naravno da Ivica i kompanija ne oteraju ovo trenerče posle 2-3 vezana poraza...a njih ce sigurno biti... Covek deluje da radi dobar posao

  • +1 5
Link to comment
38 minutes ago, Boki96 said:

Danas falio i Stajić ,a šta bilo sa crncima

Stajić je bolestan, a crni verovatno nisu prošli probu.

Link to comment
38 minutes ago, RealNIš said:

Od svih igrača najviše mi je odskočio Vanja Ilić! Obe pripremne utakmice je odigrao vrhunski!

Zaboravio sam njega da pomenem... Dosta zrelije deluje nego li u prvom mandatu.. kako fizicki tako i tehnicki

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...