Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2023/24 - gigant iz provinciju


Constantin

Recommended Posts

1 hour ago, Boki96 said:

Vido sam danas Mesarovića i Stefana Marjanovića kod tunela bili,a Đuričković na zapad 

Da se namažu s imalin da ih kupi Tončev...:s_w:

  • Haha 1
Link to comment
On 15. 7. 2023. at 22:31, RealNIš said:

Nzm za Fofanu, ali je došlo puno crnaca, na probu ili šta već. Maigu nije pustio!

Maiga ne trenira od proletos, 2,3 meseca bio u bolnici.

  • Hvala 1
Link to comment

Formirali smo tim. Mozda bude jos neki dolazak ili odlazak ali okosnica je formirana.

Kako vam se cini tim sada?

Koja su vam ocekuvanja, hocemo li biti bolji nego prosle godine i uci u osam najboljih?

Sta mislite koja linija ili pozicija u timu je slaba karika?

  • +1 1
Link to comment

Pozdrav svima !

Nisam dugo pisao iz raznoraznih razloga ,sto nije tako ni bitno,

Evo resih a i nadjoh malovremena da napisem jedan post ,posto vidim Mare postavio par zanimljivih pitanja ,pa da dam neki svoj komentar.

Prosle godine sam tek 5-6 utakmica ispratio na stadionu ,jel mi se stalno nekako poklopilo s poslom da ne mogu da odem, i mislim da nije bila ni jedna pobeda.Dakle sezona je bila katastrofalna.

Mislim da je dosta tome kumovalo cesta rotacija trenera i ponovno dovodjenje lalata.Svi smo se mi nadali najboljem ,a ispalo je sve kontra.Mislim da nas je on upropastio s dovodjenjem nekih igraca,ako ej to bila njegova zelja.Pre svega mislim na Andrica,Djurisica,Vargu,pa forsiranjm i zadrzavanjem najveceg kiksera Savica...tako da smo tokom cele sezone imali katastrofalnu odbranu koju je drzao Jamkam i povremeni Etongu koji je umeo isto da kiksira povremno ,ali je znao da odigra i odlicno.Steta sto se teze povredio...

Sad imamo u odbrani pridoslice Vojnovica,Bakicai Vlajkovica i mislim da je tu dobro odradjen posao.Vojnovic je po meni odlican igrac,a Bakic i Vlajkovic su odlicno odigrali proslu sezonu i uz stare snage bice to valjda mnogo,mnogo bolja odbrana.

Sredina nam je nekako najveci problem ,po meni.Imamo dva iskusna  proverena igraca koji mogu mnogo ,a nisu pruzili skoro pa nista prosle sezone,a i Micin je tu isto tako potencijal ,ali....Pavlovic bi trebalo da sad bude mnogo spremniji i mogao bi i on dosta toga i plus povratnik Vanja ilic i nepoznanica Stajic.   Sredina koja moze mnogo ako su u formi,a moze i da špdbaci kao prosle godine.

Napad i krila!   Imamo Skrbica koji je dokazao skoro svaku utakmicu koju je odigrao,i imam jos dva nova igraca koji mogu da budu potencijal.Ivelja klasicna 9 kai bice dobra zamena Skrbicu i Kumi koji je velika nepoznanica,a mogao bi da bude jako zanimljiv.Mlad brz,prodoran ...moze i po krilu...videcemo gde ce da ga uklopi trener....

Na krilima imamo lavove koji spavaju....Cvetkovic koji je dobar tehnicar ,brz,a ima strasan sut koji je prespavao proslu godinu i Belakovica koji je bio malo bolji ,a moze mnogo....

Sava Petrov ima izuzetnu brzinu,ali ima mnogo mana...los sut,slaba zavrsnica...mozzda moze da bude dobar adut s klupe...Tu je jos Odlican Igrac Djuro Zec ,ali izlazi iz povrede i pitanje je koliko moze...  Ajdar koji je isto potencial i od koga mogu da se ocekuju dobre parije i Jovanovic koji je po meni zapostavljen igrac prosle sezone ,a izuzetno zahvalan i pozrtvovan igrac.

Dakle mislm da imamo mnogo bolje ukomponovanu ekipu nego prosle sezone i uz to ambicioznog trenera kojeg moraju da istrpe i ako ne podje sve dobro na pocetku...

Nadam se da ce nova sezona da nam podari mnogo vise uzivanja i radosti ,bar na Cairu,a moja nadanje su da se borimo za pley off,mislim da ce od pocetka mnogo zavisiti kolike ce nase sanse da budu da se plasiramo medju 8 ekipa....

 

  • +1 6
Link to comment
1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

Formirali smo tim. Mozda bude jos neki dolazak ili odlazak ali okosnica je formirana.

Kako vam se cini tim sada?

Koja su vam ocekuvanja, hocemo li biti bolji nego prosle godine i uci u osam najboljih?

Sta mislite koja linija ili pozicija u timu je slaba karika?

Meni ovo deluje korektno. Da se ne zavaravamo bajkama za Evropu, ali gornji deo tabele očekujem. Naravno, ako opet ne bude neki rolerkoster trenera!

  • +1 4
Link to comment
49 minutes ago, Boki Nis said:

 

Dakle mislm da imamo mnogo bolje ukomponovanu ekipu nego prosle sezone i uz to ambicioznog trenera kojeg moraju da istrpe i ako ne podje sve dobro na pocetku...

 

 

Uz sve navedeno sa čime se slažem potpuno dodao bih i da ovaj stručni štab (pogotovo šef Trajković) za sada rade mnogo ozbiljni posao nego svi u prošloj sezoni. Siguran sam da će od ekipe izvući maksimum, a za kolike je domete taj maksimum ostaje da vidimo. Naravno, potrebno je i dosta vremena dok čovek implementira sve što je zamislio (godinu dana je ekipa bila u rasulu), a ima jako dobru zamisao i odlično zna šta radi u svakom mogućem segmentu svog posla. Zbog toga sam apsolutno za da se istrpi koliko god je potrebno.

  • +1 6
Link to comment
47 minutes ago, Boki Nis said:

Pozdrav svima !

Nisam dugo pisao iz raznoraznih razloga ,sto nije tako ni bitno,

Evo resih a i nadjoh malovremena da napisem jedan post ,posto vidim Mare postavio par zanimljivih pitanja ,pa da dam neki svoj komentar.

Prosle godine sam tek 5-6 utakmica ispratio na stadionu ,jel mi se stalno nekako poklopilo s poslom da ne mogu da odem, i mislim da nije bila ni jedna pobeda.Dakle sezona je bila katastrofalna.

Mislim da je dosta tome kumovalo cesta rotacija trenera i ponovno dovodjenje lalata.Svi smo se mi nadali najboljem ,a ispalo je sve kontra.Mislim da nas je on upropastio s dovodjenjem nekih igraca,ako ej to bila njegova zelja.Pre svega mislim na Andrica,Djurisica,Vargu,pa forsiranjm i zadrzavanjem najveceg kiksera Savica...tako da smo tokom cele sezone imali katastrofalnu odbranu koju je drzao Jamkam i povremeni Etongu koji je umeo isto da kiksira povremno ,ali je znao da odigra i odlicno.Steta sto se teze povredio...

Sad imamo u odbrani pridoslice Vojnovica,Bakicai Vlajkovica i mislim da je tu dobro odradjen posao.Vojnovic je po meni odlican igrac,a Bakic i Vlajkovic su odlicno odigrali proslu sezonu i uz stare snage bice to valjda mnogo,mnogo bolja odbrana.

Sredina nam je nekako najveci problem ,po meni.Imamo dva iskusna  proverena igraca koji mogu mnogo ,a nisu pruzili skoro pa nista prosle sezone,a i Micin je tu isto tako potencijal ,ali....Pavlovic bi trebalo da sad bude mnogo spremniji i mogao bi i on dosta toga i plus povratnik Vanja ilic i nepoznanica Stajic.   Sredina koja moze mnogo ako su u formi,a moze i da špdbaci kao prosle godine.

Napad i krila!   Imamo Skrbica koji je dokazao skoro svaku utakmicu koju je odigrao,i imam jos dva nova igraca koji mogu da budu potencijal.Ivelja klasicna 9 kai bice dobra zamena Skrbicu i Kumi koji je velika nepoznanica,a mogao bi da bude jako zanimljiv.Mlad brz,prodoran ...moze i po krilu...videcemo gde ce da ga uklopi trener....

Na krilima imamo lavove koji spavaju....Cvetkovic koji je dobar tehnicar ,brz,a ima strasan sut koji je prespavao proslu godinu i Belakovica koji je bio malo bolji ,a moze mnogo....

Sava Petrov ima izuzetnu brzinu,ali ima mnogo mana...los sut,slaba zavrsnica...mozzda moze da bude dobar adut s klupe...Tu je jos Odlican Igrac Djuro Zec ,ali izlazi iz povrede i pitanje je koliko moze...  Ajdar koji je isto potencial i od koga mogu da se ocekuju dobre parije i Jovanovic koji je po meni zapostavljen igrac prosle sezone ,a izuzetno zahvalan i pozrtvovan igrac.

Dakle mislm da imamo mnogo bolje ukomponovanu ekipu nego prosle sezone i uz to ambicioznog trenera kojeg moraju da istrpe i ako ne podje sve dobro na pocetku...

Nadam se da ce nova sezona da nam podari mnogo vise uzivanja i radosti ,bar na Cairu,a moja nadanje su da se borimo za pley off,mislim da ce od pocetka mnogo zavisiti kolike ce nase sanse da budu da se plasiramo medju 8 ekipa....

 

Mislim da kada bih pisao da ne bih zarez promenio od svega sto si rekao.

 

Glavne rupe spoticanja su popunjene, igraci koji su dosli su imali dobre sezone i donece disciplinu i nadam se kvalitet vise.

Otisli su kikseri u vidu Varge, Andrica, Savica...

Glavni igraci nisu prodati mada jos uvek nije kasno.

Za sada sve deluje odlicno ali ako ponove greske i recimo prodaju Skrbica ili Rosica tamo u trece kolo onda ce biti upitno da li vredi vise pratiti sve ovo?

Naravno i smena trenera do nekog petog kola.

 

Najslabija karika ...???

Ako ne vidi slabosti odredjenih igraca a forsira bas te slabosti.

Npr. Peja ima da me zamrzi za sve pare 🤣🤣🤣

Pejovic ako nema tim iza njega da zatvara rupe, moze da igra zadnjeg veznog, pakera koji ne prelazi polovinu vec se krece levo i desno i uloga mu je da kvari napad protivnika i deli lopte iz dubine.

Mnogo ostavlja prostor iza ledja i spor je pa ne stize da isprati igraca.

Znaci samo defanzivno ili da ima dva defanzivca iza sebe i u tom slucaju igra isturenije.

 

Petrov treba da igra klasicno krilo ili wing beka u formaciji sa tri stopera. Da brzinom i driblingom probija i da ga vezbaju svaki trening da ubacuje loptu i da ide na ubac a ne da sutira jer ne zna. Kada mu se vrati sut, podigne formu ili sta vec, onda neka da dvadeset golova?

Ovako samo gubi lopte i nema ama bas nikakvog ucinka.

 

Najslabija karika ce definitivno biti ako trener ne uspe da iskoristi prednosti i ne zamaskira slabosti kao na konkretnim slucajevima koje sam naveo, kao i sporost igraca sredine terena (ne mislim na krila)

U suprotnom cemo gledati stabilniju ekipu nego prosle godine koja ce primiti manje golova i na bazi toga cemo imati bolji plasman, gde ce nas ponovo vaditi Skrba, mozda ova nova devetka sa nekim skokom ili neki gol nekog individualca.

Svakako necemo ponoviti proslu sezonu osim u slucaju iznenadnih odlazaka a da li cemo biti mnogo bolji ili samo malo to zavisi od trenera i "fascinantnih" poteza uprave ?!?!?

  • +1 2
Link to comment

Ma samo da se ne ponovi prosla sezona, to mi je jedina zelja. Da makar pobedjuju kuci. I da ne menjaju trenere po 5 komada. Ja sam prosle godine uzivo odgledao samo kvalifikacije u julu i smucilo mi se. Samo sam cekao da se zavrsi. 

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Za sada sve deluje odlicno ali ako ponove greske i recimo prodaju Skrbica ili Rosica tamo u trece kolo onda ce biti upitno da li vredi vise pratiti sve ovo?

Naravno i smena trenera do nekog petog kola.

 

 

 

Ako ode Škrbić nema ko golove  da daje , a ako ode Rosić ima ko golove da prima. Duplo golo ako tako nešto uradi uprava.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Boki96 said:

A ovaj Jamir Rašić potpisao za nas ili samo trenira,zato što na transfermarket kod nas je

Jamie! Izgleda potpisao!?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...