Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2023/24 - gigant iz provinciju


Constantin

Recommended Posts

32 minutes ago, Constantin said:

Jel ko na Čairu ?

Nije loše. Vojnović deluje kao najbolje pojačanje. Vanja Ilić mnogo bolji nego prvi put kod nas,  Kumi može da igra dobro, Bakić korektan....

Link to comment
1 minute ago, RealNIš said:

Nije loše. Vojnović deluje kao najbolje pojačanje. Vanja Ilić mnogo bolji nego prvi put kod nas,  Kumi može da igra dobro, Bakić korektan....

Koj beše Kumi ?

Ko je igrao desnog beka?

Kako je pao gol i ko je bio strelac ?

Link to comment
6 minutes ago, Constantin said:

Ko je ovaj Fofana ?

Taj u drugo ušo na štopera,po meni bolje se pokazao onaj zadnji vezni Ajad piše da se zove

Link to comment
5 minutes ago, Boki96 said:

Taj u drugo ušo na štopera,po meni bolje se pokazao onaj zadnji vezni Ajad piše da se zove

Da....znači nisu se pojavili u špicu ni Škrbić ni Ivelja...a nijer bilo ni Yamkama i Rosića.

Link to comment
9 minutes ago, Constantin said:

Da....znači nisu se pojavili u špicu ni Škrbić ni Ivelja...a nijer bilo ni Yamkama i Rosića.

Yamkam igrao štopera prvo poluvreme. Rosić nije. Kumi je novi napadač iz Gane. Petrov dao gol na asistenciju Pejovića msm. 

Edited by RealNIš
Link to comment
16 minutes ago, Boki96 said:

Taj u drugo ušo na štopera,po meni bolje se pokazao onaj zadnji vezni Ajad piše da se zove

Ajad je igrao u prvom veznog. A Fofana štopera u drugom!

Link to comment

Uf...zajebali me ovi iz kluba poslali Jamkam i ja ne vidim Yamkama...ali su uredno napisali Ayad, nego ajde...i čekaj, idakle je taj Fofana ? Mislim da na tm ima desetak Fofane...

Link to comment
12 minutes ago, Constantin said:

Uf...zajebali me ovi iz kluba poslali Jamkam i ja ne vidim Yamkama...ali su uredno napisali Ayad, nego ajde...i čekaj, idakle je taj Fofana ? Mislim da na tm ima desetak Fofane...

Nzm za Fofanu, ali je došlo puno crnaca, na probu ili šta već. Maigu nije pustio!

Link to comment
1 minute ago, RealNIš said:

Nzm za Fofanu, ali je došlo puno crnaca, na probu ili šta već. Maigu nije pustio!

Vido sam danas Mesarovića i Stefana Marjanovića kod tunela bili,a Đuričković na zapad 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...