Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2023/24 - gigant iz provinciju


Constantin

Recommended Posts

4 minutes ago, Boki96 said:

Vitas i Ćirković bi nam bila bomba pojačanja za odbranu i Vlajković na desnog beka

Nece da igraju za semenke... Jedino ako ne nadju nista do kraja prelaznog roka

Link to comment
4 minutes ago, Boki96 said:

Vitas i Ćirković bi nam bila bomba pojačanja za odbranu i Vlajković na desnog beka

Ne mogu da se setim ko beše Vlajković. Ako je naš Ćira OK, ali on beše malko spor. Vitas bi nam lego ko budali šamar :rolleyes:

Link to comment
46 minutes ago, Constantin said:

Nekako mi nije na radaru, jbg..

Vrednost mu kaze da je dobro odigrao proslu sezonu. Ostalo oko karakteristika ni ja nisam zapazio. Znam da je igrao u Kragujevac, pratio neke utakmice ali osim sto ga je voditelj pominjao, nikakvo drugo zapazanje nemam

Link to comment
1 hour ago, Boki96 said:

Vitas i Ćirković bi nam bila bomba pojačanja za odbranu i Vlajković na desnog beka

Misliš na Lazara Ćirkovića ili na malog beka?

Link to comment
14 minutes ago, Boki96 said:

Na Lazara

E to je već druga priča, a s obzirom da nema klub, ja bih baš "rizikovao"....ne mož da bude gori od Mladjovića :s_w:... a naše kuče.....msm niško.

  • +1 1
Link to comment
34 minutes ago, Constantin said:

E to je već druga priča, a s obzirom da nema klub, ja bih baš "rizikovao"....ne mož da bude gori od Mladjovića :s_w:... a naše kuče.....msm niško.

Slažem se. Lazu znam odmalena, skroman, korektan štoper za nas,  zlatna generacija Filip Filipovića sa Vitasom, Šiljom, Dugalićem, Stoiljkovićem.... Naše dete. 

  • +1 2
Link to comment
9 minutes ago, RealNIš said:

Slažem se. Lazu znam odmalena, skroman, korektan štoper za nas,  zlatna generacija Filip Filipovića sa Vitasom, Šiljom, Dugalićem, Stoiljkovićem.... Naše dete. 

Naravno...:thumbsup:

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Šta se dešava sa Viktorom Živojinovićem. Vidim da je bio na pozajmici Radu i da je istekal. Šta sam propustio ?

Slobodan igrač 

  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...