Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2023/24 - gigant iz provinciju


Constantin

Recommended Posts

1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

Mozda nije samo do njih. Rosic brani odlicno i u interesu mu je da kad odlazi ima odresene ruke.

Mozda bolje da ode sad uz neku naknadu pa da na vreme dovedemo drugog. Ja bih Kljajica koji je pod ugovorom sa Torpedom iz Gruzije. Mozda da se trazi naknada za Rosica onolika koliko ce da trazi Torpedo za Kljajica ako ovaj hoce kod nas?

Kljajić prvi golman Torpeda. Mi ni platu koju ima tamo teško da možemo da mu ponudimo a plus da ga otkupimo. Posle Pazara mislim da mu je pun kufer našeg fudbala. Sa druge strane mi realno koliko možemo da tražimo za 4 meseca Rosićevog ugovora? Plus možemo da ga ne pustimo a on od 20-og maja nema obavezu da igra za nas. A to na kraju prvenstva je izuzetno pogubno za nas.

Link to comment

A taman htedoh da napisem da ocekujem prodaju za neki kikiriki, jer nista drugo im i ne preostaje u ovakvoj situaciji

Link to comment

E moj Batice džaba si se hvatao u koštac sa majmunima. Od starta te miniraju. Ali ajd da kažem 

DUJMOVIĆA će da dovedu nazad.

Živi bili pa videli

Link to comment
3 minutes ago, Gradina said:

E moj Batice džaba si se hvatao u koštac sa majmunima. Od starta te miniraju. Ali ajd da kažem 

DUJMOVIĆA će da dovedu nazad.

Živi bili pa videli

Dovesce ga ako hoce da najure i ovo malo publike ...

  • Haha 1
Link to comment
9 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Dovesce ga ako hoce da najure i ovo malo publike ...

🤣🤣🤣 baš im stalo do publike. Da im je stalo do ičega ne bi Rosića davali. Kad je iz Mladosti odlazio ni blizu nije imao ovakvu statistiku , a debeljan ga za 500 000 €   prodao.

  • +1 1
Link to comment

Pogledaj na tm ko nije branio nigde poslednju godinu  idealan kandidat......da brani za minimalac i za to plaća reket.

  • +1 1
Link to comment
51 minutes ago, Constantin said:

Kahriman...:huh:

🤣🤣🤣😂😂😅😅🤔🥺🥹😭😭😭😭😭

Link to comment

Jedan tamnoputi igrač koji osim treniranja nije ni igrao prijavio klub za dug na osnovu raskida. 25 000 €   dobija . . . pogodbom

Link to comment

5 soma njemu 20 ćoravom sa žute naočare. Stefan Čupić u Nepalu.. mozda ga izvuku iz naftalina

  • Tužno 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...