Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2023/2024: ciganski panegirik


Dimitrije

Recommended Posts

Just now, elementary said:

Kakve ružne golove samo Ndiaje postiže ,ovo je umetnost :) 

Kod svakog gola ili padne unapred ili unazad posle šuta 

  • +1 1
Link to comment

Micko je mitsko bice kod svih trenera, neku gadnu magiju ima kad ih sve ovako omaNdjija.

  • +1 1
Link to comment

Glazer - Mijailovic, Spajic, Dragovic, Rodic - Stamenic, Hwang - Bukari, Ivanic, Olayinka - Ndiaye.

  • +1 1
Link to comment

Zvezda ne igra dobro.  Od utakmice protiv Kragujevca, Zvezda igra sve gore iz utakmice u utakmicu.  Srecom, protivnici su sa dna tabele pa se pobedjuje na kvalitet.  Nastupila je Milojevstina; igra na rezultat bez sarma, kreacije, promene ritma.  Sto je najgore, ovaj tim bez dvojce veterana, Kange i Kataija, je potpuno bezopasan i bezlican.  Zanimljivo je da Kraso koji je usao 10 min pre kraja utakmice nije imao ni jkedan dodir sa loptom.

  • +1 2
Link to comment

Dobija se, ali i mene taj sistem nervira. Ja uvek ocekujem 4-5 komada protiv timova koji nisu vrh lige.

Taman sam hteo da kazem da komsije ponavljuju Pristina-Celik mec, no ipak 3-2 za domace.:inn:

Edited by Miljenko
Link to comment

Razigravanje moze da bude interesantno, jer pored Zvezde i Partizana, TSC, Vojvodina, Radnicki K., i Cukaricki imaju dobre izglede da se kvalifikuju za Evropu.  Imam utisak da svi pomenuti klubovi imaju takve ambicije, pa cemo imati dosta utakmica gde ce da se igra na pobedu i kod kuce i u gostima.  Pored Derbija, utakmice sa Vojvodinom i sa TSC mogu da budu veoma zanimljive jer oba tima igraju u dobroj formi i gaje napadacki fudbal.

Link to comment
15 hours ago, Dimitrije said:

Zvezda ne igra dobro.  Od utakmice protiv Kragujevca, Zvezda igra sve gore iz utakmice u utakmicu.  Srecom, protivnici su sa dna tabele pa se pobedjuje na kvalitet.  Nastupila je Milojevstina; igra na rezultat bez sarma, kreacije, promene ritma.  Sto je najgore, ovaj tim bez dvojce veterana, Kange i Kataija, je potpuno bezopasan i bezlican.  Zanimljivo je da Kraso koji je usao 10 min pre kraja utakmice nije imao ni jkedan dodir sa loptom.

 

To se znalo povratkom Miloja, a neki se nadali da posto ima dosta jaci kadar nece biti anti fudbal.... Zbog toga sam i totalno batalio da pratim FK.... Jedan korak napred, tri koraka unazad minimum 20 godina....

Link to comment

Realno, Miloje slepac, odveo nas na +7, igra nije ni za k. Kako smo lepo vezli jesenas na -3.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Prolecni deo prvenstva moze da se podeli na dva perioda,  Jedan je od utakmica sa Vozdovcem do utakmice sa Kragujevcem, kada smo igrali kreativan i zanimljiv fudbal, posebno u Derbiju, protiv Kragujevca i TSC-a, i drugi od Javora do Zeleznicara, kada smo igrali nezanimljiv i ziheraski fudbal na rezultat.  U prvom periodu smo igrali uglabnom protiv klubova iz gornjeg dela tabele (ili koji su u tom trenutku bili u gornjem delu), dok je drugi deo bio protiv fenjerasa (Javor, Surdulica, IMT, Pancevo, Vrsac).  Miloje je pokazao da moze da igra dobar fudbal kao i da je uvek spreman da igra sicardzijski, na rezultat, po cenu dosadne igre, kada su bodovi u pitanju.  Videcemo kako ce Zvezda da igra u razigravanju.  Imperativ je titula i vrlo je moguce da ce sa 7 bodova prednosti nastojati da tu prednost odrzava igrajuci na rezultat po cenu dobrog fudbala.  

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...