Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2(f)0(r)23


Ros

Recommended Posts

Ja sam mislio da ce prelomiti kad je na 4:3 izvukla 15:40 u djus ali 4:4, onda brejk lopta u sledecem gemu i od tad nista

Edited by Zli Gli
Link to comment

Opasan je Rud, ja se brinem vise nego pred mec sa Alcarazom. Jos taj yonex sorc :wicked:

Bice mucenje kao sa Marejem nekad ali je tad Novak bio mladji. 

Link to comment

Moraće da pronađe način da mu razbije ritam, da miksuje mnogo više, do sada je bio i više nego uspešan u tome u međusobnim duelima.

Svakako potpuno drugačiji meč nego sa Alkarazom.

Link to comment

Kad igra? 14:30? Cudno mi je to, ali verovatno lupam.

Odgledacu prvi mec na RG ove godine, ako izgubi zna se :D

Edited by Sandradjer
Link to comment
7 minutes ago, Redoran said:

Nasuprot polufinalu gde su ga svi unapred otpisali, sada je Novaku unapred upisan trofej a to je tradicionalno najgora situacija za njega.

bold, + milion

 

nadam se samo da će iskustvo ipak presuditi i to što je do sada zbilja bio u dosta ovakvih situacija u kojima je fejlovao, naizgled ničim izazvano

tako da, valjda je već do sada naučio tu školu

 

ne smem da dajem prognozu ovaj put :D

Link to comment

Nece mec krenuti verovatno u 14:30, ili ce biti ubrzo prekinut, najavljeni su pljuskovi oko 15h za podrucje Pariza koji ce trajati par h.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
Just now, Chika Spale said:

Nece mec krenuti verovatno u 14:30, ili ce biti ubrzo prekinut, najavljeni su pljuskovi oko 15h za podrucje Pariza koji ce trajati par h.

 

Ideala, da počnu i završe indoors, u tri lagana seta.

Link to comment
1 hour ago, Chika Spale said:

Nece mec krenuti verovatno u 14:30, ili ce biti ubrzo prekinut, najavljeni su pljuskovi oko 15h za podrucje Pariza koji ce trajati par h.

Sada imaju krov, kiša ne bi trebalao da je problem

  • +1 1
Link to comment

ima li neko mesto u beogradu gde vredi gledati novaka - da ima puno ljudi koji gledaju tenis, a ne slika bez zvuka u lokalu. 

 

moji ukucani mrace big time i ne smeju da gledaju live, moram da idem do prijatelja ili jos bolje do nekog bara. ne gleda mi se solo u decijoj sobi :x

Link to comment
3 hours ago, Redoran said:

Inače, noćas sam sanjao da se istog dana u isto vreme igraju RG finale i W finale. I ja gledam RG finale, Novak lagano gazi, ajde da prebacim na W finale da vidim šta se dešava, a tamo Novak protiv Nadala 2-2 u setovima i gubi 1:9 u tb petog seta. Mislim se: “Pa naravno da si od svih mesta na svetu ti izabrao da na faking Vimbldonu daš ovom 8 meč lopti i da se vrati na 23-23 u slemovima, zašto bi bilo drugačije?”. Onda je došao do 4:9 i tu sam vratio kanal na RG finale.

 

Kakvo ludilo od sna, podseti me na temu onih brutalnih lažova, gde je lik bio fudbaler, dao dva gola i trener ga izvede u 60-tom minutu na 2:0.

 

On se istušira, izađe sa stadiona, sedne u kafanu, poruči piće, uzme da lista novine i vidi da ovi izjednačili na 2:2.

 

Šta će on, vrati se na tekmu, kaže treneru da ga ubaci i zabode im još dva gola za pobedu.

  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...