Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2(f)0(r)23


Ros

Recommended Posts

48 minutes ago, bags said:

Bice zajabeno i protiv Ruuda. Pritisak na Novaka ce biti ogroman, ali ako bude miran kao danas sto je bio na momente ne bi trebalo biti problema.


mislim da je taj pritisak ipak pregurao protiv Medvedeva u finalu US Opena

Link to comment
17 minutes ago, bags said:

Bilo je ocigledno da i pored dobijenih poena govor tela ne stima. Ja nisam video grceve, ali videlo se skracivanje poena, grimase na licu  i cudno "otresanje ruku i nogu" kao da se tek zagreva. :fantom:

 

Da, sećam se tog posta, ja sam tad bio u autobusu ka kući i pomislio sam "gle čovek ili tripuje, ili hoće da nas malo digne...'

  • Hvala 1
Link to comment
11 minutes ago, dùda said:

Sad došla kući, raskomotila se, oprala umorne noge  :D i sad vratila meč.

 

Kakve razmene bokte :hail:

 

Javljaj rezultat :rolleyes:

  • Haha 7
Link to comment

Kao sto rekoh, Rud pregazio svilenog koji je samo spletom srecnih okolnosti dosao do polufinala. Bolje po nas da je on prosao jer bi imao ravno 0.1% sanse da dobije u finalu a Rud ima ipak nesto vise jer je stabilniji dosta, mada se nadam da ce ispostovati raspadom bar pribliznom proslogodisnjem finalu. 

 

Bice tesno, bice 0:3 za Novaka.

 

3:6 6:7 1:6:fantom:

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Zli Gli said:

Kao sto rekoh, Rud pregazio svilenog koji je samo spletom srecnih okolnosti dosao do polufinala. Bolje po nas da je on prosao jer bi imao ravno 0.1% sanse da dobije u finalu a Rud ima ipak nesto vise jer je stabilniji dosta, mada se nadam da ce ispostovati raspadom bar pribliznom proslogodisnjem finalu. 

 

Bice tesno, bice 0:3 za Novaka.

 

3:6 6:7 1:6:fantom:

Sad je lako da budes pametnica, de si ono bio posle drugog seta? sa Arkadijom, pravio planove za Vimbldon i penziju posle OI :lolol:¿

Link to comment

Ja sam sve vreme verovao i to sam imao bas dosta snazan filing, da ne pokazujem sad koliki tacno jer ce me opet banovati, a pisao sam ono sto je razum govorio. Mogao je Novak i drugi da resi bez mnogo drame ali pravda je ipak zadovoljena:fantom:

 

A Rud protiv Zvereva bio beton da ce proci, mnogo je kilav Aca svileni nejaki otkako se vratio + znamo da je mental midzet. 

Link to comment

- "Novače, publika vas je opet Booo-ovala, kako reagujete na to"?

- "I dont mind... I just keep winning"

 

IN YOUR FACE 

 

Bryan Cranston Mic Drop GIF

 

Volim ovog Novaka koji ne jebe samo na terenu već i na KZŠ.

  • +1 4
Link to comment
11 hours ago, Zli Gli said:

6:4 3:6 7:6 6:4 za Novaka

 

Evo cak sam pogodio i 3:1 i redosled dobijanja setova, mozda bi i neki tacan rez u zadnja dva se mali nije povredio... Sreca pa necemo saznati, bolje je ovako bez drame:fantom:

  • +1 1
Link to comment

Mogla bi Muhova danas da napravi lepu uvertiru za sutra ako dobije nekim cudom poljskog sajkoa. Brazilka se junacki borila i zamalo uzela drugi set ali ipak pregorela, valjda ova moze da odigra slicno kao protiv Sabalenke. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...