Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2(f)0(r)23


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, foto said:

plitak potok, nakon polufinala.

 

ali ovaj nas je poslednjih par godina sve samo predvidljiv.

 

 

p.s.

ja sam mu 'video' gospodsku titulu u belom u sred engleske.

To ce biti,tamo je bas izraziti favorit

Link to comment
10 minutes ago, Bogotac said:

Kakve su mu sanse protiv Zvereva ili Ruda?

Više bih voleo protiv Ruda da igra.

 

Stabilniji je Rud, ali ne vidim da ima potreban peak da igra protiv Novaka koji bi bio na npr. 70%. Zverev taj nivo igre ima u sebi, ali svakako je i tu Nolo veliki favorit.

Edited by Milošica
Link to comment

Ljudi ne shvataju da dok ne postoji ovakav zar, inat, klinacki ispadi i sve sto ide sa zeljom i verovanjem da pobedis, pa cak i ako pravis nepotrebne greske usput poput Novaka koji se svadja dok je protivnik povredjen, ti si zvanicno mrtav. Biljka. Mrtvo puvalo koje bolje da odmah zavrsi karijeru. Ovo je najbolje sto je moglo da se desi, jer pokazuje da Novak stvarno ima 20 godina. Sport je mesto za mlade, i za mlade duhom.

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, Redoran said:

 

Realno je i za njega zeznuta situacija. 

 

Jeste, koliko su prva dva seta bila vrhunska, toliko su ova druga dva bila ultra bizarna, obojica su se poneli super, koliko je moglo u datoj situaciji.

 

Link to comment
3 minutes ago, W.F.C. said:

Steta za povredu ali mislim da bi ga i zdravog Nole dobio. Jos samo nedelja.

 

Henman kaže da je imao “cramping” (konstantno grčenje) i da je moglo da bude zbog nedovoljno tečnosti ali i zbog stresa.

 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Lancia said:

Koliko puta treba da vam ponovim :lolol:?¿

 

ja sam malo sit igranja protiv rusa u mecevima karijere. makar bili u nemackoj uniformi

 

daj ruuuuuuuuuuuuuuda

Link to comment

I još jedna stvar, možda je intenzitet Karlosove igre u prva dva seta(a i inače) direktno povezan s povredom koja je usledila.

 

Da mali nije takav, možda bi Nolo imao 2:0 posle drugog seta, tako da nisam siguran da se može koristiti ono "eh da se nije povredio".

 

 

  • +1 6
Link to comment
3 minutes ago, Ros said:

 

ja sam malo sit igranja protiv rusa u mecevima karijere. makar bili u nemackoj uniformi

 

daj ruuuuuuuuuuuuuuda

Ma samo neka odigraju što duži meč..umeju to njih dvojica

Link to comment
3 minutes ago, Milošica said:

I još jedna stvar, možda je intenzitet Karlosove igre u prva dva seta(a i inače) direktno povezan s povredom koja je usledila.

 

Da mali nije takav, možda bi Nolo imao 2:0 posle drugog seta, tako da nisam siguran da se može koristiti ono "eh da se nije povredio".

 

 

 

upravo to. 

koliko puta je monfis tako pocinjao meceve protiv novaka i onda bi pucao jer bi ispraznio baterije.

 

to je to. deo sporta

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Milošica said:

 

 

Da mali nije takav, možda bi Nolo imao 2:0 posle drugog seta, tako da nisam siguran da se može koristiti ono "eh da se nije povredio".

 

 

Reče Miloš veliki! :fantom:

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...