Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2(f)0(r)23


Ros

Recommended Posts

Vraća se Alkaraz polagano (mada daleko od potpunog) a Novak mu svesrdno pomaže svojim ds ludilom.

 

Evo sad je Alkaraz prvi put promašio ds.

Link to comment
4 minutes ago, dùda said:

Pa Novak ima 36 jbt.

I meni je zao Novaka, bas se vidi da se muci sa kretnjama jer jbg matoro ali jos bi mi vise bilo zao malog da povredom zavrsi ovaj mec.

 

Zalometrija:D

  • +1 1
Link to comment

Jel samo meni preterana misicna masa za jednog 20-godisnjaka? Jeste da ima slicne karakteristike kao Nadal ali je nabacio previse kg za godinu-dve

  • +1 4
Link to comment
Just now, mlatko said:

Jel samo meni preterana misicna masa za jednog 20-godisnjaka? Jeste da ima slicne karakteristike kao Nadal ali je nabacio previse kg za godinu-dve

Mislim da se ne bi bunio da osvoji 22 GS sa takvim mišićima :fantom:

Link to comment
1 minute ago, mlatko said:

Jel samo meni preterana misicna masa za jednog 20-godisnjaka? Jeste da ima slicne karakteristike kao Nadal ali je nabacio previse kg za godinu-dve

I on i Rune atleta bi pocepali Zlog ko Zabavnik. Uzas od klinaca. 

  • Tužno 1
Link to comment

Bezveze. Nikad ne volim da se bilo ko povredi makar mi bio i baš antipatičan (na kažem to za ovog malca).

Ovo kao kad čekam neku utakmicu onako baš rado da gledam pa neko dobije crveni karton u 2.minutu i sve sjebe (mada ovo još gore, nema ko drugi da te vadi

  • +1 1
Link to comment

Jeste nabacio bas mnogo mase za godinu dana, gledao sam ga dok je igrao one leve celindzere i bio je ekstremno mrsav.

 

Mogao bi Novak smekerski da mu pusti bar jedan gem, ruzno bi bilo da padne djevrek u ovim okolnostima. 

Link to comment
1 minute ago, ubibobi said:

Mislim da se ne bi bunio da osvoji 22 GS sa takvim mišićima :fantom:

Kad ih izdefinise i prilagodi svoju igru njima mozda i stigne da uzne

  • +1 1
Link to comment
Just now, Zli Gli said:

Jeste nabacio bas mnogo mase za godinu dana, gledao sam ga dok je igrao one leve celindzere i bio je ekstremno mrsav.

 

Mogao bi Novak smekerski da mu pusti bar jedan gem, ruzno bi bilo da padne djevrek u ovim okolnostima. 

Ovo veze nema sa Novakom, mislim indirektno ima, ali nek gleda on svoja posla.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...