Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2(f)0(r)23


Ros

Recommended Posts

Ja od Novaka očekujem jedino da izadje na teren sa željom da igra i da ne kune sve živo i mrtvo kada promaši bh. I ako je moguće da održi <5 ufe po setu, to je samo po sebi dovoljno da ga drži u igri do kraja pa ko bude bolji.

 

Ako krene sa princeza modom iz drugog i prethodnog kola, onaj terminator će ga počistiti sa terena.

 

Dakle, pozitiva. Neka zagrli neko drvo ili popriča sa čašom vode pred odlazak u svlačionicu.

  • +1 5
Link to comment

U prvom ce biti borba zestoka, Novak protiv sunca, vetra, publike, natopljenog terena, klizavih linija i Alkaraza. Dobija ga Spanac.

U drugom Carlitos malo popusta (čelo 2cm  :lolol:) i dobija ga Novak laganice.

U trecem se ovaj vraca i opet borba na zivot i smrt. Novakov tim demontrativno napusta box jer ne moze vise da izdrzi pljuvanje i vredjanje, a onda se ovaj jos vise razbesni i u TB pocisti Spanca. Cetvrti set bi mogao biti plitak potok za Alcaraza jer nakon svega i Noletov CPU mora na hladjenje tako da u 5. set ulazi smiren i hladne glave (zaslo sumce na Satrijeu, a i vetar se primirio) pravi brejk na pocerku seta, nakon toga dobrim servisima cuva svoje servis gemove i nakon 5 sati igre privodi mec kraju. 

Spoiler

Ovo su moje zelje, a u stvarnosti mozda bude i 3 0 za Spanca 😬

Sunce i vetar ne idu u prilog Novaku. 

 

Link to comment

6:4 3:6 7:6 6:4 za Novaka

 

6:2 7:5 3:6 7:6 za Ruda

 

U finalu plitak potok, Rud postaje Vavrinka:cry:

 

U Kaspera Ruda mudasca su mala

Kad sa druge strane vidi Rafoa Nadala

Sad Nadala nema eto prvog slema

 

Jbg

 

  • +1 1
Link to comment

Djole danas na treningu:

 

Tražio je od svog trenera Gorana Ivaniševića da mu kaže kako da se namesti na jedan udarac i delovalo je da nije zadovoljan.

"Pa, kaži mi nešto", rekao je Đoković uz odmahivanje glavom.

:lolol:

 

  • Haha 4
Link to comment

Dobro, mlad je, ima još vremena da mu (dobar) trener postavi te fundamente igre, ali možda Ivanišević i nije najbolje rješenje, gdje je, šta radi Tomas Muster :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...