Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2(f)0(r)23


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, Zli Gli said:

Jel danas uzimamo set ili gubimo 3:0 rutinski? :cry:

 

Mislim da đoko uzima set. Moja opklada je 4+ setova.

Link to comment

Pokazao je Alkaraz i odredjene slabosti na šljaci ove godine, recimo protiv Madjara, ili krajem meča protiv Cipiripija, što je nešto što bi Nole mogao mudro da eksploatiše.

 

 

Ako ne, igraće protiv Zvereva za bronzu.

  • +1 1
Link to comment

Alatraz dobija Djovaksa vise manje rutinski, ali gubi od  mog pulena Sašice Zvekija u finalu :fantom:

 

Spoiler

Nadam se da sam ovimm pomogla Djovaku i Rudu 

 

Link to comment
6 minutes ago, Jeremija said:

Pokazao je Alkaraz i odredjene slabosti na šljaci ove godine, recimo protiv Madjara, ili krajem meča protiv Cipiripija, što je nešto što bi Nole mogao mudro da eksploatiše.

 

 

Ako ne, igraće protiv Zvereva za bronzu.

Samo nek igra ritmom Sinnera, to nije neka nauka i voila.

Link to comment
2 minutes ago, Lancia said:

Samo nek igra ritmom Sinnera, to nije neka nauka i voila.

 

Ritmom, ali nikako mentalitetom... :wicked:

 

 

Link to comment

Po meni Zverev nije ni priblizno dobar kao pre povrede, svaki mec mu je mucenje i uvek dozvoljava protivnicima jako mnogo brejk lopti. Cak i protiv Dimitrova je dozvolio 16 komada ali nekad lepi a sad raspali Bugarin je opet ukljucio dugme za ssmounistenje. Rud posle nekog perioda lose forme opet igra svoju smaracku igru koja donosi rezultat, imam utisak da ce dobiti 3:1 bez vece drame. A Novak ako ne uzme prvi set ne vidim kako moze okrenuti ovog, onaj mec protiv Marosana je bio samo los dan i nedostatak motivacije verovatno. 

Link to comment

sve je to bilo super do sada, mlađani alkatraz se kreće kao leptirić i ubada ko pčelica, ali tenis je jedan sport kad igraš protiv novaka đokovića, a sasvim drugačiji kada igraš protiv svih ostalih.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...