Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2(f)0(r)23


Ros

Recommended Posts

Ova Zaber u istom mecu odigrala kao najbolja i najgora na svetu, neverovatan mentalni raspad pred kraj drugog seta cak i za zenski pojam. 

 

Rune je bolji od Ruda ali i umoran a ovaj dosadni sve vraca kao sumanut i ne bi bilo cudno da prodje, pogotovo sto zna da nema Nadala da ga ponizi kao prosle godine. 

Link to comment

Koliko propustenih BP i onda neiznudjenim greskama pokloni svoj servis gem Poljakinji. Ima igru Coco al je Iga mentalno stabilnija. 

Link to comment
48 minutes ago, Jeremija said:

Etcheverry rudari kao Pablo Cuevas u najboljim danima, ali deluje da (ipak) nema dovoljno kvaliteta za Zvereva...

+1
msm set za njega :Jova:

Link to comment

Jbt, Rud je onako, bas retko dosadna pojava, i tu ne mislim na tenis - olicenje "nit smrdi nit mirise" floskule, a ne mrzim coveka niti imam razloga za to. Federer je bar bio ludjak u mladosti, Novak je zajebavao sve redom sa medicinskim tajmautima, Nadal izvlacio gace iz dupeta... ovaj ko mrtvo puvalo, a emocija nidje - sta ce on da prica unucima? Eto tako, igrao sam malo tenisa, dobijem koju, neku izgubim...
 

  • +1 4
Link to comment

Evo da ostane zapisana prognoza. Rud ulazi u finale lagano a onda tamo, ako bude Alkaraz, bice pregazen gore nego od strane Nadala, dok ce mu Novak ako bude u finalu prepustiti mozda jedan set ili 10ak gemova ukupno. Neverovatna pojava je Kasper, gazi cesto sve a onda protiv najjacih nestane.

 

U Kaspera Ruda malena su muda

  • +1 1
  • Haha 3
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...