Jump to content
IGNORED

Ramovi za naočare


eumeswil

Recommended Posts

Da li neko zna gde bih mogao da nabavim ovakav okvir kod nas, obišao sam 10 radnji i nigde nema. Primarno je da bude ovakav dizajn sa što tanjim okvirom i ovakva kombinacija boja, mada mogu i druge.

 

 

IMG-20230429-182402-939.jpg

 

Ili da okušam sreću u naručivanju onlajn, jel ima neko možda iskustva s poručivanjem ovakve vrste?

 

Vidim da ima ovde najpribližnije onome što tražim.

https://www.smartbuyglasses.com/designer-eyeglasses/Tommy-Hilfiger/?page=14&brand=tommy-hilfiger

Link to comment

Ja svojevremeno nađoh neke čudne i neobične u opticarskoj radnji u Zemunu ali je bilo i vrlo običnih ramova. Radnja se zove Top Look, u Romanijskoj 44a. Imaju i sajt ali je u radnji mnogo veći izbor pa možda da odeš i vidiš da li ti se nešto sviđa.

Link to comment
Ja svojevremeno nađoh neke čudne i neobične u opticarskoj radnji u Zemunu ali je bilo i vrlo običnih ramova. Radnja se zove Top Look, u Romanijskoj 44a. Imaju i sajt ali je u radnji mnogo veći izbor pa možda da odeš i vidiš da li ti se nešto sviđa.

Eeee da potvrdim...
Nije što mi je rođak vlasnik, ali stvarno je ok u odnosu sa mušterijama.
Samo nemoj da stavljaš naočare kao raif i da se ogledaš.
Tad se probudi nervozni zemunac u njemu [emoji41].
Mislim da ima i kombine na rate, doduše nisam proveravao...



....shiit has hit the fan.
Link to comment

@witch i @Ras  hvala na predlozima. Bio sam u radnji u Stepi, taj Disel model mi se ne sviđa nakon probavanja uživo, malo je prevelik okvir, ali ima drugih koji su ok. 

Edited by eumeswil
  • +1 1
Link to comment
  • 7 months later...
34 minutes ago, Zaboravan said:

Ima li neko ideju gde kupiti jeftin ali normalan okvir, verovatno će mi trebati privremeno. 

Apoteke otpadaju jer je dioptrija različita levo-desno. 

 

dusanova nedaleko od kralja petra ali s druge strane, semper optik

  • Hvala 1
Link to comment

Meni ove Tabu delovale lagano kad sam probao tamo u opticarskoj radnji ali sad kad ih nosim povremeno ujutru i uvece uopste nije tako sjajno, prilicno ih osetim i ostavljaju trag na nosu. Tacno sam trebao uzeti onaj skoro neprimetni ultra lagani ram od ne znam kojeg materijala, ono sto se savija. Jbg. 

Link to comment
  • 1 month later...
On 19. 12. 2023. at 7:12, Zli Gli said:

Meni ove Tabu delovale lagano kad sam probao tamo u opticarskoj radnji ali sad kad ih nosim povremeno ujutru i uvece uopste nije tako sjajno, prilicno ih osetim i ostavljaju trag na nosu. Tacno sam trebao uzeti onaj skoro neprimetni ultra lagani ram od ne znam kojeg materijala, ono sto se savija. Jbg. 

Titanijum

Link to comment

Jeste titanijum, setio se kasnije. Imam ova druga stakla, tacno cu da ih izradim od titanijuma da ne osetim dok nosim, ovo smara ipak malo. 

Link to comment
On 18. 12. 2023. at 21:00, morgana said:

 

dusanova nedaleko od kralja petra ali s druge strane, semper optik

mnogo ti hvala na preporuci.

bila, divna i strpljiva prodavacica, isti takav oftalmolog, sto puta menjao i podesavao dioptrije, ovo, ono. ima i tabla, da se cita poslednji red, najsitnija slova. :wub:

na dolazak po preporuci (poslala me, znate, morgana) dobila 10 odsto popusta na ukupnu sumu: ram i stakla.

 

poz

  • +1 2
Link to comment
  • 1 month later...

treba sutra prvi put da kupim naocare za vid (za citanje)

 

jel ima neki opsti savet na sta obratiti paznju?

svi samo forsiraju dizajn, sto mi je otprilike poslednja bitna stavka

Link to comment
1 hour ago, б1lme3 said:

treba sutra prvi put da kupim naocare za vid (za citanje)

 

jel ima neki opsti savet na sta obratiti paznju?

svi samo forsiraju dizajn, sto mi je otprilike poslednja bitna stavka

Pa šta ti je važno? Koji god ram da uzmeš, za vid je bitan izbor stakala i podešavanje

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...