Jump to content
IGNORED

MACTEPC 1OOO


TS-CS

Recommended Posts

12 hours ago, Sandradjer said:

Kako mozes tako?

Kako možeš tako, tako naopakoooooo :covid19:

 

Otvaram kladionicu, u kom kolu Monte Karla ispada Đovak...

Link to comment
46 minutes ago, Filozof manijak said:

Kako možeš tako, tako naopakoooooo :covid19:

 

Otvaram kladionicu, u kom kolu Monte Karla ispada Đovak...

Poznavaoci :fantom:

Link to comment

ja sam mu zacrtao tri cilja u MC

 

1. da dobije prvi mec i tako prebaci 50% pobeda od onog manijaka ovde. od svih turnira najkasnije paljenje vec tradicionalno doseze upravo tu. gotivim Safjulina ali se valjda nece sad razmahati, bolje bi mu bilo

 

2. da udje u finale i tako se odlepi od drustva koje dele on, federer, muster, vilander, viljas, borg, nastase, pijatrandjeli, koji su u cetiri navrata igrali mec za titulu na ovom snobovskom eventu. i naravno da u polufinalu cuci alkaraz. nije sa casa casilo otkako je mali skliznuo na poziciju broj tri, sta da se radi

 

3. da osvoji trofej i zaokruzi trostruki golden masters. skromno

  • +1 2
Link to comment

Čemu služe  tačkice na ekranu kada se igra taj brejk? Nekome se učinilo da bi bilo extra da to ubace , pa da liči na fudbal kada se šutiraju penali? 

 

Pokušala sam da pratim logiku paljenja tačkice, ali je nema. Valjda prati redosled servisa i osvajanja poena, što je debilizam, koga briga za to, pogotovo, što se u jednom momentu , mislim oko šestog poena, pomeri, da bi prikazali sledeća prazna polja, tako da sad više ne znamo, ko je ranije osvojio poen na brejk. 

 

Da ne spominjem da tačkice prekriju četvrtinu ekrana. :isuse:

  • +1 2
Link to comment

Alkaraz danas na treningu  imao problema sa desnom podlakticom. 

Edited by Serena
Link to comment

Pošto je Kecmanović razneo nejakog Beretinija, evo ga i Novak na terenu. Hladno je, oblačno, možda i malo vetrovito, sve što naša princeza ne voli. I evo Brejk za Novaka. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...