Jump to content
IGNORED

MACTEPC 1OOO


TS-CS

Recommended Posts

9 hours ago, dùda said:

di je @Serena, je li preživela :D ?

Joj jedva al ne zbog Novaka, pritisak mi nesto pomahnitao :wacko:

U krevetu sam jos uvek. 

Glava kao ekspres lonac. 

Sto se Novaka tice ni jedan minut ni u reprizi pogledala. Kad mi bude bolje premotacu. Nadam se da ga malisa nije razmontirao skroz na skroz. 

On 11. 3. 2024. at 7:50, Serena said:

 

Novak veceras u 2 protiv Nardia. Nisu se do sad sretali. 

 

 

 

Ovo kad sam napisala malo sam se strecnula. On se uvek mucio u prvim susretima. Stare musterije se penzionisale, a agresivnih klinaca sve vise. 

Ako, dobro je to za buducnost tenisa 👍

 

Edited by Serena
  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Sad gledam mec, Novak je bio uzasan. Sto stariji sve osetljiviji na klimatske uslove. Bilo vetrovito i hladno, publika u jaknama. Pustinja je to. Pominje se i problem sa stomakom. 

Tezak, krut i usporen, otuda silne greske iz forhenda. Nardiju nista od toga nije smetalo, a imao je i publiku na svojoj strani. 

Koliko Novak nije bio sav svoj pokazuje i ona svadja sa sudijom na 2 2 u drugom kad je on po ponasanju Nardija zakljucio da je servis zavrsio u autu i prekinuo poen. 

  • +1 1
Link to comment

Novak bi osvojio ovaj poen samo da  je lepo udario lopticu na desno, a onda je mogao da se raspravlja sa sudijom celu pauzu. Umesto toga on je stao.

Link to comment

Garant se posvađao sa ženom. Da li pre ili posle druženja sa Šarliz, to sad i nije mnogo važno

  • +1 1
  • Haha 6
Link to comment

Očekivao sam da favoriti ne stignu do završetka ali ne baš da će Nole ispasti u prvim kolima... e tome se nisam nadao, mada je i to bilo za očekivati. Sad Majami odraditi pa na šljaku. Mislim, s obzirom da je zadnji beton do jeseni ne verujem da ćemo se nešto nagledati...

Edited by mlatko
Link to comment

Siner se sa Seltonom mucio u prvom setu, u drugom plitak potok. Sledeci Lehecka. 

Mama Karo dobila mamu Endzi sad su na 8 8 u h2h. 

Iga prelako protiv antipaticne Putinceve, protiv Karoline Woznijacki se mozda oznoji. 

Link to comment

Izmucio ga Novak u tri seta u prethodnom kolu :fantom:

 

druga tema, vec dugo hocu da pitam a sramim se priznati, sta je sa licem majci Taylora Fritza? :sad:

prezivela neki pozar ili samo botox gone wrong? 

Link to comment
Quote

Novak Đoković neće učestvovati na masters turniru u Majamiju, saznaje Sport klub.

 

Uopšte ne znam kako će podići formu ako ne igra turnire? 

Edited by Arkadija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...