Jump to content
IGNORED

Egzibicioni turniri


Serena

Recommended Posts

48 minutes ago, Serena said:

Jesi li ga video :D ti si bese u Australiji?

 

Da, ali video preko TV, na drugom je kraju kontinenta :)Sve ostalo je unapredio do savršenstva, samo za te koktele i dalje paniči u sred meča, izbezumljuje Ivaniševića :D  

  • Haha 1
Link to comment

Pobedom nad Spancima par HubIGA se plasirao u 1/4 finale. 

Hubi je izgubio svoj singl mec od Fokine ali su zato on i Iga u Mix dublu za 45min namontirali bicikl i poklonili ga Fokini i Soribes Tormo  60 60 :lolol:

 

Link to comment
Posted (edited)

Sreca u nesreci, zbog bolova u Novakovoj saci dobili smo fantastican mix dubl :D

Nisam gledala prvi set ali u drugom i trecem su bili fenomenalni Olga i Hamad! Mladost i energija :thumbup:

 

Edited by Serena
  • +1 2
Link to comment

Ako sutra ne uzmu oba boda u singlu nema sanse u dublu da ga namaknu. Australijanci imaju prvu igracicu i cetvrtog dubl igraca na raspolaganju. 

Link to comment
51 minutes ago, Serena said:

Australijanci imaju prvu igracicu i cetvrtog dubl igraca na raspolaganju. 

 

Ako ćemo da gledamo rankings nema frke, Olga dobija Ajlu, skoro dvaipo puta je bolja :D

 

Novak bi trebao lako sa Aleksom, samo taj zglob da je OK.   

  • +1 1
Link to comment

 

12 minutes ago, peralozac said:

Ako ćemo da gledamo rankings nema frke, Olga dobija Ajlu, skoro dvaipo puta je bolja

Al je frAjla bila ne tako davno 32. Mada mislim da Olga ima sanse protiv nje. 

Kljako ce sutra biti kao nov :)

Spoiler

Isti problem sam i ja imala sa podlakticom, plus rame i na zalost prestala da igram tenis jer nisam imala na raspolaganju strucnjake da mi to rese. 

 

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
11 hours ago, Serena said:

 

Al je frAjla bila ne tako davno 32. Mada mislim da Olga ima sanse protiv nje. 

Kljako ce sutra biti kao nov :)

  Hide contents

Isti problem sam i ja imala sa podlakticom, plus rame i na zalost prestala da igram tenis jer nisam imala na raspolaganju strucnjake da mi to rese. 

 

Ne igra više Olga već Stevanović, a i Kljako se kreće kao zarđao

Link to comment

Hurkac i Iga pobedom nad Manarinom i Garsijom plasirali se u finale UC. U drugom polufinalu Australija protiv Nemacke. 

Link to comment
Posted (edited)

Sasa izgubio singl od DeMinora 2h i 40min proveo na terenu, nakon pola sata pauze zaigrao dubl sa Sigmund protiv strasnih Ozi dublasa. Odlican mec bio, Zverku pred kraj poceli grcevi da hvataju jer je potrajalo. Nakon 2sata i 20min u odlucujucem TB Nemci uzeli bod za prolaz u finale. 

Edited by Serena
Link to comment

Uvijek sam se pitao kako je onom što stoji i čeka da mu partner servira, moj urođeni instinkt za stvari koje mogu da te povrijede je opet bio u pravu  😂

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...