Jump to content
IGNORED

Last of Us HBO


arheolog1981

Recommended Posts

Brate, nisu pronašli ništa i još je Džoel stradao.
Imali su info da je tu Fireflies baza, a njih sve vreme traže. Iako ih nisu našli, info o SLS je ključan. Tako je i u igri, samo uz mnogo akcije. I slažem se sa Zluradom da je odlična stvar što ne preteruju s akcijom i ne prave Ramba od Džoela. Mnogo je sve realnije nekom hipotetičkom scenariju u kome bi se našao prosečan čovek...
Link to comment
3 hours ago, Mos said:

Sad je prestala da bude annoying u scenama sa njim jer su pajtosi kao, ali je u scenama sa ostalima podjednako nepodnošljiva. Neprijatno je bilo ono kad su je nahranili, okupali i obukli a ona odgovara kao da su joj puštali Joca&Nidža show tri dana i tri noći neprekidno

meni se to svidelo, jer je okolo sveopšte ludilo, ljudi postaju pečurke i jedu jedni druge, uništavaju citave gradove jer se boje epidemije, razbojnici i ludaci na sve strane, a oni glume neku normalnost u selu iza drvene ograde, idu u bioskop, uce decu da su fina... neka im je dala malo realnosti, sto bi ucestvovala u toj predstavi

Edited by Sara
Link to comment
4 hours ago, ToniAdams said:

jbg meni bela nikako nije eli, ne mislim cak uopste vizuelno nego po ponasanju

 

4 hours ago, Mos said:

Sad je prestala da bude annoying u scenama sa njim jer su pajtosi kao, ali je u scenama sa ostalima podjednako nepodnošljiva.

 

3 hours ago, arheolog1981 said:

Pa to su odluke čika iza kamere, nije sama smišljala replike. Kad god je u pitanju materijal iz igara tu je spot on... sad zašto imaju potrebu da je u drugim scenama ovako predstavljaju mi izmiče

 

Predstavljaju je tako zato što je lakše istovariti gomilu debilnih Marvel humor replika nego se potruditi i napisati nešto da valja, nešto čime ćeš dočarati da se dete rodilo i odraslo u post-apokaliptičnom društvu a ne na jebenom internetu iz 2017. 

 

Nije čak ni samo Ellie, masa likova je irony-poisoned. U najbanalnijim replikama verbalno prevrću očima, napušavaju jedni druge polušaljivo. To veze nema sa ljudima koji se dvadeset godina bore za opstanak. 

 

tumblr_no036709kD1tv4k5po1_500.gif

 

Kenja mi se od ove serije. Ni igru više ne želim da odigram.

 

 

 

Link to comment
4 hours ago, Arkadija said:

Moram da priznam da sam očekivala više akcionu seriju, nego svu ovu dramu koju dobijamo. No dobro, nije došlo dotle da poželim da ubrzam.

Meni je od starta sporo ali sam srećna što nema gljivica u svakoj epizodi, a i kad ih ima to je za sada dozirano. Apsolutno su odvratni. Pogotovo ovi sa rascepanim glavama, vidiš ih jednom i ode apetit do kraja dana.

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, Sara said:

meni se to svidelo, jer je okolo sveopšte ludilo, ljudi postaju pečurke i jedu jedni druge, uništavaju citave gradove jer se boje epidemije, razbojnici i ludaci na sve strane, a oni glume neku normalnost u selu iza drvene ograde, idu u bioskop, uce decu da su fina... neka im je dala malo realnosti, sto bi ucestvovala u toj predstavi

Sa akcentom da bivša tužiteljka u svojim nežnim pedesetim, iako ne izgleda dana starija od 27,  očekuje dete!!!

Jel uopšte iko omatorio za 20 godina?

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
13 hours ago, mustang said:
  Reveal hidden contents

Oce'l umreti Joel?

 

 

Ne znam kako vi stojite, al nesto mi se ne jedu pecurke vise.  

Синхроницитет је да их никад у животу нисам појео више него ове године, шуме су их биле препуне. Једна скроз вргањска сезона, још увек их вадим из замрзивача.  

Link to comment
1 hour ago, Arkadija said:

Jel uopšte iko omatorio za 20 godina?

Dzoelu su probile sijede. To mi je bas utisak. I to sto se plasticni konj sa blago podignutom zadnjom nogom u poslednjoj sceni ne mrdne citav minut :fantom:

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
46 minutes ago, kipo said:

Dzoelu su probile sijede. To mi je bas utisak. I to sto se plasticni konj sa blago podignutom zadnjom nogom u poslednjoj sceni ne mrdne citav minut :fantom:

To sa konjem sam videla i rešila da ne mislim više o detaljima, ali džaba, onda dođem ovde i  pročitam svašta. Onda mi se Vinijev duh pojavi i počnem da cepidlačim.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
Dzoelu su probile sijede. To mi je bas utisak. I to sto se plasticni konj sa blago podignutom zadnjom nogom u poslednjoj sceni ne mrdne citav minut :fantom:
Ne obavezno plastični konj, konji tako odmaraju. Pre će biti da je scena trebala da se snimi iz više tejkova pa je konj nespretno ubačen u završnom editovanju. Ali ima druga stvar, cela ekipa se vidi u snimku mosta :)
Link to comment
3 hours ago, J-♣ said:

proveri da ti u tom zamrzivaču nije zalutala rubroboletus satanas

То могу само свесно да одлучим да пробам психоактивне, али свакако нећу баш "лудару", има бољих за ту сврху. Него, размишљао сам зашто баш сад зомби апокалипса на ту тему, можда ми је то симболички путоказ да још нисам духовно спреман за тај ритуал. Хмм. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...