Jump to content
IGNORED

Twitter v2.0 - powered by Elon


mustang

Recommended Posts

Ne interesuje Elona Nemačka, nego da ceo svet bude takav kakvim ga oni zamišljaju. Da se zna ko je podoban, a ko nepodoban. I zato će uvek nepogrešivo da se zauzme za AfD, Marinu, pa i Trumpa, iako ovaj nije propuštao priliku da mu pokaže ko je gazda u tom odnosu. I zato se trudi da ljudima na koje ima uticaj (kojih ima desetine miliona) to predstavi kao nešto potpuno normalno.

Hvala što mi opet otkrivaš detalje mesta gde živim već 15 godina, jer tu kod mene gde je najjači AfD je ujedno najjači i Die Linke. Osim toga je zajedničko svim mestima gde je takva situacija je da su u ekonomskoj banani, makar u odnosu na ostatak zemlje. To što oni po tebi normalizuju AfD, ne znači da Elon ne radi isto to. Ako ja jedem čokoladu, ne znači da i ti ne možeš da je jedeš. Meni je veći problem Elon zato što ima veći domašaj u celom svetu, a ja ne želim da živim u svetu kakvim ga on zamišlja. A ti nastavi da se baviš semantikom i bacanjem drvlja i kamenja na libtarde jer oni za razliku od tebe ništa ne razumeju.

Edited by Venom
  • +1 8
Link to comment

Au jbt, znači ne normalizuje fašizam samo u Nemačkoj nego u celom svetu? Zajeban igrač taj Elon, odvešće nas na Mars sto posto, treba ga glasati.

 

Srećno sa Die Linke, budućnost vam je blistava u post-ideološkom svetu identitetske politike i transatlantskog saglasja.

 

18 minutes ago, Venom said:

To što oni po tebi normalizuju AfD, ne znači da Elon ne radi isto to. Ako ja jedem čokoladu, ne znači da i ti ne možeš da je jedeš.

 

A ti nastavi da se baviš semantikom

 

Hoću, hvala, bolje semantika nego banalne tautogije i trapave metafore.

 

 

Link to comment

Dosta neobičan zaključak da osoba sa 187 miliona pratilaca na Twitteru ima uticaj širom sveta. 

Link to comment
40 minutes ago, Weenie Pooh said:

Hoću, hvala, bolje semantika nego banalne tautogije i trapave metafore.

Bravo!

 

Na kraju ti je nebitno (na temi o Musku) to što on sasvim "neobavešteno" brani naci-partiju (koja je pokidala baš tamo gde on ima jedinu fabriku u evropi, dakle boga nema da ne zna kakvi su ), nego je bitno dal se neki Tviteras slaže s tvojom definicijom normalizovanja (il koju je već reč upotrebio)...

 

Pada li ti na um da 

A) Daviš

B) je tvoja upotreba i interpretacija te reči jednako tačna ili pogrešna kao i njihova

 

  • +1 1
Link to comment
32 minutes ago, Zverilla said:

Bravo!

 

Na kraju ti je nebitno (na temi o Musku) to što on sasvim "neobavešteno" brani naci-partiju (koja je pokidala baš tamo gde on ima jedinu fabriku u evropi, dakle boga nema da ne zna kakvi su ), nego je bitno dal se neki Tviteras slaže s tvojom definicijom normalizovanja (il koju je već reč upotrebio)...

 

Uopšte mi nije nebitno, naprotiv!

 

Svaki od mojih cca 16,000 postova na ovoj temi bavi se dekonstrukcijom debilnog mita o Musku kao genijalnom heroju/zlikovcu, jer samo taj mit sprečava da se on shvati kao prevarant kakav jeste.

 

Trubljenje kako je on Leni Rifenštal globalnog neofašističkog pokreta ili šta već, to samo doprinosi očuvanju tog mita, duva direktno u njegovu tikvu.

 

32 minutes ago, Zverilla said:

Pada li ti na um da 

A) Daviš

B) je tvoja upotreba i interpretacija te reči jednako tačna ili pogrešna kao i njihova

 

A) Nikad

B) Nisu sve definicije relativne. Značenje reči je češće objektivno nego subjektivno. Ako ja kažem da je nešto crno a ti da je belo, tu nema kompromisa - bar jedan od nas greši. 

Link to comment
42 minutes ago, Venom said:

Dosta neobičan zaključak da osoba sa 187 miliona pratilaca na Twitteru ima uticaj širom sveta. 

 

Više glup i površan zaključak nego neobičan. 

 

Kao što ona žena iz ZLF umišlja da je broj potpisa na mejling listi uporediv sa brojem glasova na izborima, tako i ti umišljaš da je broj pratilaca na Tviteru proporcionalan RW uticaju.

 

Link to comment
1 hour ago, Zverilla said:

Pada li ti na um da 

A) Daviš

B) je tvoja upotreba i interpretacija te reči jednako tačna ili pogrešna kao i njihova

Why not both?

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
17 hours ago, Venom said:

Musk normalizuje fašizam kad za stranku koja planira oduzimanje državljanstva Nemcima s čudnim prezimenom napiše "a šta je problem u njihovim stavovima". Onaj ko je za to napisao "normalizacija" je uspešno s vrlo malo reči opisao problem, što tebi po običaju ne uspeva sa 500 reči, kao neki neuspeli million monkey eksperiment.

 

Sta znam, ono sto ja vidim je da sve nemacke politicke partije, osim Sare (ako se ne varam) normalizuju genocid u Gazi.

 

Tu nema problema sa AfD-om.

  • +1 1
Link to comment
48 minutes ago, Budja said:

 

Sta znam, ono sto ja vidim je da sve nemacke politicke partije, osim Sare (ako se ne varam) normalizuju genocid u Gazi.

 

Tu nema problema sa AfD-om.

 

Ne samo one, nego i američke, britanske itd. pa i sam Elon Musk. Doduše ne razumem kakve to veze ima s ovom diskusijom. Nekakav a šta vi radite crncima argument?

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Budja said:

 

Sta znam, ono sto ja vidim je da sve nemacke politicke partije, osim Sare (ako se ne varam) normalizuju genocid u Gazi.

 

Tu nema problema sa AfD-om.

 

Zlo je kako okrenes, ali dopusti da nama koji zivimo u Evropi, pravi razliku da li je u pitanju genocid u Gazi ili genocid u Gazi plus rast ekstremne desnice tu gde zivimo koja bi da razrachuna sa unterenshenima shirom Evrope. Jbg da sam plava i da se zovem Gretel manje bih se tangirala, vrv.

Link to comment
12 hours ago, Venom said:

Hvala što mi opet otkrivaš detalje mesta gde živim već 15 godina, jer tu kod mene gde je najjači AfD je ujedno najjači i Die Linke. Osim toga je zajedničko svim mestima gde je takva situacija je da su u ekonomskoj banani, makar u odnosu na ostatak zemlje.

 

To je neka istochna Nemachka? Chitala sam da je neko od zapadnih politichara komentarisao kao se istochni Nemci uopste ne razumeju u nemachku demokratiju, kao oni mogu da budu samo ili fashisti ili komunisti...

Link to comment
5 hours ago, Mel said:

 

To je neka istochna Nemachka? Chitala sam da je neko od zapadnih politichara komentarisao kao se istochni Nemci uopste ne razumeju u nemachku demokratiju, kao oni mogu da budu samo ili fashisti ili komunisti...

Tako i meni neukom izgleda (ne kažem da je tako).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...