Jump to content
IGNORED

Twitter v2.0 - powered by Elon


mustang

Recommended Posts

Views - vrhunski feature. Mislim da daje dobar boost twitteru u smislu znacaja i dometa, pogotovo u odnosu na druge platforme u razvoju. Takodje i onima koji tvituju daje (verovatno) boost 

Link to comment
4 minutes ago, mraki said:

Pa i pre si imao to, samo nije stajalo ispod tvita.

hvala ... tako mi i treba kad pisem o necemu sto ne koristim :)

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Dobro, nije baš isto. Mislim da nisi mogao da vidiš za tudje tvitove, samo za svoj, što po meni ima logike. Nije bitna metrika za običnog korisnika, pogotovo ako posmatra tudje tvitove. Engejdžment puno više govori.

Edited by mraki
Link to comment

elon je na vreme prodao tesla akcije, to je potez vredan divljenja, zaradio je kamaru para na hajpu. sta god da se desi sa twitterom, nece biti na gubitku. a vi samo nastavite da se snebivate kako je covek glup.

Link to comment

Apsolutno ništa ovde nije vredno divljenja. Čovek je od kupovine tvitera do danas izgubio ličnog bogatstva za vrednost bar još jednog Tvitera, i taj gubitak je mogao biti znatno manji bez silnih ispada. 
Ok, uspeo je da izvuče par desetina milijardi keša, mahom za društvenu mrežu koju na kraju nije ni hteo da kupi i koju je verovatno dobro preplatio, pritom srušivši sav imidž koji je godinama gradio.

Link to comment
2 minutes ago, mustang said:

Sto bi bilo dobro da ima taj views javno i ovde na svaki post....da se vidi ko se najvise cita. 

Ne može za svaki post posebno jer cela strana ima isti URL, a ima više postova na istoj.

Link to comment

I kako bi se to merilo?

Zadješ na temu i vidiš svaki post jednako, sem ako ti je neko na ignoru.

Odredjena interakcija sa postom, tvitom, bilo kojim sadržajem na društvenoj mreži puno više govori. 

  • +1 1
Link to comment

Uh.....ne znam. Ostavljam vama. 

:D

 

Ne bi me cudilo, u skorijoj budcnosti, da neki AI meri preko kamere koliko dugo blejimo u post pa se tako meri

Edited by mustang
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...