Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Elem, sad malo vracam film od Milsapare, preko Grenta do Gordona. Svako je imao neku bitnu ulogu u Denveru, ali sad se sa sigurnoscu moze reci da je Gordon jasno najefikasniji i najkomplementarniji PF koji je igrao sa Jokarom. Da ne pricam da je apsulutno opravdao value for money.

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Mos said:

I dalje ima žute minute kad se zabode sam jedan na jedan i opali ciglu. Najbolji je kad ga Debeli osedla, usmeri i zajaše. 

U predsezoni je pricao da mu je zadatak da najvise radi na kosarkaskom IQ kako bi mogao da najbolje isprati Jokaru. Tada mi je delovalo "yeah, right", ali je uspeo da napreduje vidno.

 

I moram da priznam da mi u trenutnom Denveru najvise prija sto nema onog nerviranja kada Will the trill indijanise. Uspeli su gotovo svi da prihvate Jokicevu filozofiju "make a right play", protok lopte je mnogo tecniji. Ok Dzamal zna da ocarini i ima visak driblinga, ali vraca se iz povrede - bice on ok. Bones je junosa jos uvek pa mu je oprosteno.

Edited by 1n54jd3r
  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Mos said:

I dalje ima žute minute kad se zabode sam jedan na jedan i opali ciglu. 

I slobodna su mu ocajna. To bi mogla biti opaka slabost u play-offu (tipa "hack-a-Gordon").

Link to comment
18 minutes ago, Mos said:

I dalje ima žute minute kad se zabode sam jedan na jedan i opali ciglu. Najbolji je kad ga Debeli osedla, usmeri i zajaše. 

Klasicni bezmozgas , osecam da ce da ih mnogo kostati u plej of-u ako ga ne disciplinuju na vreme a ima jos takvih u ekipi.

Edited by Micko8
Link to comment
24 minutes ago, Micko8 said:

Klasicni bezmozgas , osecam da ce da ih mnogo kostati u plej of-u ako ga ne disciplinuju na vreme a ima jos takvih u ekipi.

Covjek igra solidnu odbranu, igra napad na nacin da maksimizira svoje prednosti i sakrije nedostatke, i podrava timski duh.

 

Sta jos treba da radi, pa da ne bi bio bezmozgas?

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...