Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Da mi je videti tog imbecila koji je došao na ideju da napravi multiprenos košarkaških utakmica. Ne znam kako bih odabrao prave reči za ovo što Arena priredjuje včrs na AS1 :puke:

  • +1 3
Link to comment

Mislim da sam Jokarino presuđivanje odgledao bukvalno barem 50 puta iz svih mogućih i nemogućih uglova, ali najjača mi je reakcija novinarke na 1.50 :wub: Legenda! 

 

 

Edited by Mil@n
  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, Zli Gli said:

1 uvek augodni Orlando je morao biti ubiven, kako li ce tek da kida u plejofu kad sad ovako jebe s pola gasa:ohmy:

da su augodni jesu, dobili svu boston u bostonu, dvared..

valjda im se nashosholji chuna na favorite pa odigraju iznad mogucnosti, ko ce ga znati..

Link to comment
9 hours ago, Mil@n said:

Mislim da sam Jokarino presuđivanje odgledao bukvalno barem 50 puta iz svih mogućih i nemogućih uglova, ali najjača mi je reakcija novinarke na 1.50 :wub: Legenda! 

 

 

 

Kad bi stavio na mute i izrezao pozadinu nema sanse da bi rekao da ovaj covek igra kosarku a kamoli da je dupli MVP NBA.

  • Haha 2
Link to comment
14 hours ago, ducca said:

Da mi je videti tog imbecila koji je došao na ideju da napravi multiprenos košarkaških utakmica. Ne znam kako bih odabrao prave reči za ovo što Arena priredjuje včrs na AS1 :puke:

 

Uzas koliko lose prenose velika takmicenja u fudbalu i kosarci, a toliko je miliona sprcano unj™

Link to comment
14 hours ago, ducca said:

Da mi je videti tog imbecila koji je došao na ideju da napravi multiprenos košarkaških utakmica. Ne znam kako bih odabrao prave reči za ovo što Arena priredjuje včrs na AS1 :puke:

 

što, košarka je mnogo bolja za multiprenos nego evropski fudbal. uvek se nešto dešava, ne mora da se skače uvek na neku drugu utakmicu. nego lagano

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...