Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

1 hour ago, Zli Gli said:

Dobar ovaj mali sto ga je menjao, bez promasaja iz igre za 26 minuta, skokovi, asistencije, +8 dok je bio u igri, sve ima. Mirno spavajte navijaci Nagetsa, ekipa je brutalna i kad Jokic ne igra, finale lagano ali Netsi su ipak prejaki, jbg. 

 

Od ispadanja u prvoj rundi do finala lagano u samo 3 dana :D

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, Micko8 said:

Evo prilike da razmene Jokica:kralj: Prvi put da su izgledali kao dobar tim kada Jokic odsustvuje. Napad je imao smisla po prvi put. Ipak ovo je mali uzorak, bilo bi dobro kada bi Jokic presedeo citavu sledecu sedmicu pa da vidimo  da li je ovo slucajnost ili polako rastu.

sta si ti gledao jbt... napad je bio dobar u prvoj cetvrtini. posle toga iso mama janja. 

Link to comment

Ubacili su skoro 120 poena. Bilo je perioda i gde je skripalo ali u glavnom nije bilo bedno kao u svim utakmicama koje su igrali bez njega u proslosti . Igrali su utakmicu u gostima , koju su rutinski dobili. Ne kazem da izgledaju bolje kada Jokic ne igra  ali su me prijatno iznenadili sinoc, videla se neka ideja u igri. Bas zbog toga bi voleo malo veci uzorak , od tri ili cetiri utakmice bez Jokica, da vidim da li je ovo bila samo sarena laza ili polako rastu kao ozbiljna ekipa koja moze mnogo u plej of-u.

Edited by Micko8
Link to comment
1 hour ago, Have_Fun said:

Bullsi odigraše dobru odbranu u 1/4, ali ako samo trepneš protiv GSWa, eto ih nazad u meču, za sekund.

 

Meni Voriorsi uopšte ne ostavljaju utisak kontendera. Sve se pravda menadžmentom i ostalim varijacijama na temu štednje, ali bih se baš iznenadio da urade nešto u plejofu. Prošle godine su bili dosta bolji.

Link to comment
1 hour ago, kralj said:

 

Meni Voriorsi uopšte ne ostavljaju utisak kontendera. Sve se pravda menadžmentom i ostalim varijacijama na temu štednje, ali bih se baš iznenadio da urade nešto u plejofu. Prošle godine su bili dosta bolji.


Roster im je imao dubinu
Rekao bih da im je klupa dosta losija ove sezone. Videcemo...
Neki igraci su bili povredjeni, neki u losijoj formi, tu je i ono sranje koje je Green napravio a koje je sigurno uticalo na atmosferu u timu, koliko god da oni kazu da nije.
Curry je do povrede imao MVP meceve. No, cak ni to nije pomoglo timu da ima vise od 50% W/L, sto je suludo. Pre ove sezone, retko da su gubili meceve kad Curry saspe 30-40 poena, a ove godine se to desavalo vise puta.
No, Zapad je bas otvoren.. mogu biti zajebani Warriorsi u plejofu kad se skrate rotacije a serije igraju na 4 dobijena meca. Niko na Zapadu mi nije bas izricit favorit. Sve ekipe imaju sansu za finale Zapada.
Stvarno je wild wild West.
Kingsi #4, Pelikani #3, T-wolvesi ni krivi ni duzni #7 a ni oni sami ne znaju odakle su tu. A jos manje sta da rade sa tandemom Gober i Towns.
Ludilo.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...