Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

6 hours ago, 1n54jd3r said:

Kad smo kod toga, mislim da je rekorder po broju tekmi gde mu fali jedna asistencija ili skok za TD

 

To sad zovu Sombor-Double.

  • +1 3
Link to comment
6 hours ago, 1n54jd3r said:

Kad smo kod toga, mislim da je rekorder po broju tekmi gde mu fali jedna asistencija ili skok za TD

ovako odoka bih rekao da su Doncic i Sabonis (mladji) tu negdje.

  • -1 1
Link to comment

Giannis bio 110k iza, sada je 60k iza.

Zion smanjio sa 140k na ispod 100k.

Tatum bio 50k iza, sada je 35k ispred. stvarno ne znam sta Embiid treba da uradi :D

 

Lebron uvecao prednost u odnosu na Debelog za jos 500k :( nika zvezda Nikola. sve je Zli Gli u pravu

Link to comment

Jel opet kapiteni glasaju? 😭

 

Bas bih voleo da gledam ovaj zapad, sa Zajonom umesto Dejvisa, koliko su mesnati za razliku od zgoljavaca sa istoka.

 

Zajon, Doncic, Jokic, Dzejms i neuhranjeni Kari bi bili najdeblja petorka u istoriji Ol stara 🤣

Link to comment

Inace, Jokic bi ovoliko dobio i da nije Srbin, samo dokaz koliko smo klosarska nacija da ne mozemo da ga izguramo na prvo mesto. Kako su Gruzijci jebenog Zazu gurali 🤣

 

Ova tri i po miliona je trebao samo iz Srbije da dobije.

Link to comment

čudi me da Jokara iz 1 small market tima ima toliko mnogo glasova.

sigurno glišić, zobenica i armije botova sa fortress.rs/castle.rs gruvaju sve u šesnest. ipak je inaugurator dao onaj potpis podrške

 

 

 

 

  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, Hele said:

Inace, Jokic bi ovoliko dobio i da nije Srbin, samo dokaz koliko smo klosarska nacija da ne mozemo da ga izguramo na prvo mesto. Kako su Gruzijci jebenog Zazu gurali 🤣

 

Ova tri i po miliona je trebao samo iz Srbije da dobije.

 

Sta. kao, propustice all-star ako cela Srbija ne glasa za njega?

Link to comment
6 hours ago, Hele said:

Jel opet kapiteni glasaju? 😭

 

Bas bih voleo da gledam ovaj zapad, sa Zajonom umesto Dejvisa, koliko su mesnati za razliku od zgoljavaca sa istoka.

 

Zajon, Doncic, Jokic, Dzejms i neuhranjeni Kari bi bili najdeblja petorka u istoriji Ol stara 🤣

 

Jokic nije mesnat nego masnat, cista misicna mast

 

 

6 hours ago, Hele said:

Inace, Jokic bi ovoliko dobio i da nije Srbin, samo dokaz koliko smo klosarska nacija da ne mozemo da ga izguramo na prvo mesto. Kako su Gruzijci jebenog Zazu gurali 🤣

 

Ova tri i po miliona je trebao samo iz Srbije da dobije.

 

a) Mrze ga jer je Srbin

 

b) U Srbiji se oprasta sve osim uspeha

 

c) picka, ne odaziva se redovno za repstaciju

Link to comment
12 hours ago, Hele said:

Inace, Jokic bi ovoliko dobio i da nije Srbin, samo dokaz koliko smo klosarska nacija da ne mozemo da ga izguramo na prvo mesto. Kako su Gruzijci jebenog Zazu gurali 🤣

pre ce biti da smo stara nacija, all star je za uzrast 10-15 godina.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...