Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Videh neki instagram video o nekom timu koji samo sutira trojke i usput igraju presing preko celog terena.
Izmene su gotovo letece jer se igraci brzo umaraju, pa ih tako drze svezim.
Sabijaju protivnike!
Bukvalno se desi da trce kontru, lik ima otvoren ulaz, on baca povratni pas saigracu za 3.

Hocu da ovo neko implementira u NBA! Presing u odbrani, frekventne izmene i samo sutiranje trojki! LEC GOU! :cool:

Edited by Have_Fun
Link to comment
23 hours ago, Joe D said:

najgore sto covek pogledao vise utakmica denvera od svih ove sezone

 
Nema sanse da je gledao vise od Micka.

 

22 hours ago, spaceploitator said:

klasicno gli zaglibio raspravu

  

 

hand check da se vrati, nosene da se sviraju i koraci naravno, kao i da se ukinu defanzivne tri sekunde, to pravilo mi je uvek bilo neopravdano i na silu. olaksava se napadacima previse  a toliko je talenta sada da nema potrebe. znam da nema sanse nista od toga da promene sem korekcija oko nosene i koraka al bila bi lepsa igra

 

 

Bolje i defanzivne tri sekunde nego stara illegal defense kad su timovi bili prinudjeni da se prave da izbacivac poput Ouklija moze da ubaci trojku samo zato sto stoji iznad visine penala. Nek puste malo vise kontakta na lopti (ne preterano) i dosta.

  • +1 1
Link to comment

Ja sam odgledao sve i jednu utakmicu  Denvera otkako je Jokic tamo, ja sam pre svega Jokicev navijac i mrzitelj , sve zavisi kako i na kakv nacin odigra . Tako je bilo i sa Netsima dok je Krstic igrao za njih. Krstic mi je jedan od najomiljenijih srpskih igraca svih vremena iako je partizanovac:) A od NBA klubova uvek sam bio simpatizer Niksa , Juing me privukao da ih simpatisem, moj omiljeni centar iz devedetih godina :)

Edited by Micko8
Link to comment
3 hours ago, Bane_V said:

Ne razumem sta hoce da kaze. Igraci navezbali trojke, razvukli igru i teze je braniti, i onda je to a bunch of crap. Bice mu lakse u penziji samo da je doceka.

 

Većini je to neobično, jer ne znaju košarku bez trojke, ali postoje ljudi koji misle da trojku nije ni trebalo uvoditi. Popovich je jedan od njih i nije to nikad krio. Bobby Knight je još jedan.

Link to comment
Just now, Venom said:

 

Većini je to neobično, jer ne znaju košarku bez trojke, ali postoje ljudi koji misle da trojku nije ni trebalo uvoditi. Popovich je jedan od njih i nije to nikad krio. Bobby Knight je još jedan.

Što sam stariji, sve više mislim da su Greg i Bobby u pravu...

Link to comment

poenta kosarke je ubaciti loptu kroz kos, ajde sad da penalizujemo one koji su bolji u tome od drugih.

 

edit: govorim o trojkama

Edited by Joe D
Link to comment
37 minutes ago, Mil@n said:

 

Jel kenja i za odbranu?

 

za odbranu je u pravu. igraci su toliko napredovali i toliko su postali dobri suteri da je odigrati dobru odbranu vrlo tesko. naravno ni pravila ne pomazu defanzivi. ljudi onda vecinom pogresno misle da se ne igraju odbrane i da je sve cirkus.

Link to comment

ova ekipa bostona bi recimo postidela svaku ekipu od pre 10-20 god sto se odbrane tice, a za ranije da ne govorim posto to nije ni blizu. ljudi idealizuju stara vremena, a odbrane su sad mnogo bolje nego nekada. pogledajte recimo kada je sale dao 41 poen litvancima, to je sto se kvaliteta ekipa tice jedna od najjacih fibinih utakmica svih vremena. bukvalno je sam kao duh na svakom sutu. pogledajte nekoliko utakmica bostona iz tog perioda, bird stalno sam kao duh.  

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, 189- said:

 

za odbranu je u pravu. igraci su toliko napredovali i toliko su postali dobri suteri da je odigrati dobru odbranu vrlo tesko. naravno ni pravila ne pomazu defanzivi. ljudi onda vecinom pogresno misle da se ne igraju odbrane i da je sve cirkus.

 

Naravno da je kurcobolja u odbrani u dobrom delu sezonue kod dobrog dela timova i igrača. Ne totalna, ali sasvim očigledna. A ume da bude i cirkus. 

Link to comment
2 minutes ago, Mos said:

Kad kažeš pogledajte, misliš na Glija? :D

 

gli malo trola, ali podrzavam ga posto je protivu denvera. doduse, vrlo je blizu da me natera da navijam za debelog :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...