Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

13 minutes ago, Zli Gli said:

Ovog guze 4:0 u MVP sezoni, nemaju razumevanja ni jednu pobedu da mu daju, nisu se setili ni cvece da donesu

 

A sta je bio Dirk kad je kao prvoplasirani ispao od osmog u plejofu? 

Link to comment
17 minutes ago, Venom said:

 

A sta je bio Dirk kad je kao prvoplasirani ispao od osmog u plejofu? 

 

Ispao je i Kemp kao 1. Biće da je to goat referenca u Glija.

  • +1 1
Link to comment

klasicno gli zaglibio raspravu

  

On 5.1.2023. at 15:53, kralj said:

Jedino hand check da vrate.

 

hand check da se vrati, nosene da se sviraju i koraci naravno, kao i da se ukinu defanzivne tri sekunde, to pravilo mi je uvek bilo neopravdano i na silu. olaksava se napadacima previse  a toliko je talenta sada da nema potrebe. znam da nema sanse nista od toga da promene sem korekcija oko nosene i koraka al bila bi lepsa igra

 

  • +1 1
Link to comment

Nepotrebno je ubacivati Nowickog u ovakva prepucavnja. Covek je uzeo jednu od najzasluznijih NBA titula svih vremena a uzeo bi jos jednu da ih sudije nisu bas opasno krale u prvom finalu sa Majamijem.

Link to comment
7 minutes ago, spaceploitator said:

klasicno gli zaglibio raspravu

  

 

hand check da se vrati, nosene da se sviraju i koraci naravno, kao i da se ukinu defanzivne tri sekunde, to pravilo mi je uvek bilo neopravdano i na silu. olaksava se napadacima previse  a toliko je talenta sada da nema potrebe. znam da nema sanse nista od toga da promene sem korekcija oko nosene i koraka al bila bi lepsa igra

 

 

Imaju sudije instrukcije da budu stroge spram koraka i nošenih. Sviraju korake u polasku kao nikada ranije, ditto za nošenu. Gledao sam utakmicu kada su Pulu 3 puta svirali nošenu u poluvremenu. Dosadašnja praksa sugeriše da će se to dovesti u red, iako idalje ima gomile komičnih situacija.

 

Slažem se za def tri sekunde.

  • +1 1
Link to comment
16 hours ago, Zli Gli said:

Izvini brate boldroce, znam da ovde inace nikad ne idemo u oftopik, oprosti zaista

 

Pošteno Zli, samo tvoji oftopici uvek idu u istom pravcu. :)

Link to comment

Klivlend je zajebana ekipa, cak i bez Donovana. Imaju visinu, imaju atleticizam i najbitnije igraju poprilicno agresivno u odbrani. Samo +4 na poluvremenu za Denver.

  • +1 1
Link to comment

Odlicno igra Klivlend, dosta ofanzivnih skokova, u odbrani su zatvorili reket a Denveru nije odmah krenuo sut za tri, popravili su se nagetsi tokom druge cetvrtine.

 

edit: Da Brown nije izgubio loptu mogli su da odu u poslednju cetvrtinu sa plus 17.

Edited by boldrock
Link to comment
37 minutes ago, boldrock said:

Ponovo je obruč kriv, da li nas opet čeka 40 minuta pauze?:laugh:

manje, pokupili su neko iskustvo sad vec

elem, rutinska pobeda ipak...jedina nedoumica je bila da li ce Jokic dobaciti do novog TD :D

Link to comment

Koliko su bolji od KCP i B. Braun od Bartona i Morisa, to mi je glavni utisak. Sa zdravim Džamalom i Porterom su ozbiljna ekipa, jedino nedostaje pristojan centar da odmeni Jokica.

  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, Joe D said:

najgore sto covek pogledao vise utakmica denvera od svih ove sezone

 

Ma kakvi, hvatam nekad one evropske termine vikendom uvece a njih gledao mozda tri puta kad sam se budio rano ujutru. Najjace da cu da gledam te pacerske ekipe bez realnih ambicija, jbg. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...