Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

On 31.12.2022. at 18:40, Micko8 said:

Njegova nocna mora stize u Denver u Nedelju:fantom: Ima da ih Boston tradicionalno otrese uz jos jednu slabu partiju MVP-ija.

 

If You Say So Reaction GIF by Identity

  • +1 1
  • Haha 7
Link to comment

Pogledao od sredine drugoga poluvremena, reče pri kraju Edin da je ovo najbolja Jokarina utakmica ove sezone i učini mi se da preteruje. 

 

Uzeo sad i odgledao reprizu, ne pamtim da li sam ikada gledao igrača koji je bukvalno u sve aspekte igre ovoliko involviran, i da ima udžbeničku utakmicu maltene bez pogrešnog, ne poteza nego pokreta. Da ima npr Lukin usage, ne smem ni da zamislim. MVP trka se u poslednje 2 nedelje istrasirala ka Somboru.

  • +1 1
Link to comment

Jeste Dalas grupa gradjana i jeste Doncic sila ali bas previse nekako forsira, ispadaju oni rutinski u prvom kolu ako udju u plejof jer ce ga tamo neko malo vise stisnuti i nema 50+ poena po zelji

Link to comment

Tanki su jako a on igra simultanku svaki mec, tako se ne osvaja nista. Prva runda max a isto i za Denver ako nekim cudom nalete na zdrave Kliperse ili GS. 

Link to comment

ima dosta toga izmedju osvajanja i rutinskog ispadanja u prvom kolu. ovo drugo se doncicu nece desiti, sto smo uostalom videli protiv istih tih zdravih klipersa kad je bio na jednu cetvrtinu od toga da ih sam samcijat izbaci.

  • +1 1
Link to comment

Istina ali utisak je da su ove sezone ostali igraci samo statisti u njegovom vijanju MVP nagrade, resili su se i Bransona koji je igrao dobro prosle sezone (pogotovo u plejofu), sad je ostao sa Dinvidijem i Bulokom i ekipom koja bi bila mozda na 50% pobeda u EL bez Doncica. Kida covek ali losi su i ne mogu bolje od ovoga. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...