Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

37 minutes ago, Joe D said:

ja mislim da se onesvestio kad se sudario glavom sa stewartom.

 

kako ce da igraju ako su im suspendovali celu klupu?

 

Imaju li razvojni fmp?

Link to comment

Doncic ce uzeti nagradu MVP-ija ove sezone ako mu se ekipa plasira u plej of a bilo bi i vise nego zasluzeno sa brojevima koje  postavlja skoro svako vece .

Edited by Micko8
Link to comment

1 besplatan fantasy savet, ipak smo tobože nekakvi drugari:

rookie Mark Williams iz Hornetsa bi vrlo lako mogao biti league winner ove godine!

sinoć je konačno dobio priliku i isprštao je. 17 pts 13 reb 2 ast 2 st 2 blk 7/7 fg za 21 min. ukratko, malo visočiji Capela ako Ayton sa Zionovim shot chartom

starter Plumlee, 33y igrač u .250 win% ekipi. svilen gajtan in 5, 4, 3...

backup Richards će pružati otpor, ali što se ono kaže Williams ima otvoren autoput do 20+ min. A ako se izbori za 25-30 min onda će dečkonja jesti kao 2nd-3rd rnd pick :cool:

Link to comment

jbg pola lige nema centra

 

* što je dodatni razlog da ga odmah uzmete sa waivera. uz SG najslabija pozicija u ligi, a moraš svako veče bar dva centra startovati u lineupu

Link to comment

ovo nije fantazi topik, verujem da vecinu kao i mene ne zanima sta prodajes. samo kazem, igrao je protiv laznog dzejlena vilijamsa, pika druge runde koji je takodje upravo pokupljen iz dzi lige, malo rano da se proglasi za miks vilta i barklija.

Link to comment

dobro, preformulisaću da bude u duhu topića: uprava denvera da trejduje za marka williamsa iz hornetsa. da se popuni zjapeća rupa na backup centar poziciji što je jedina stvar koja stoji između nuggetsa i titule

 

  • +1 2
Link to comment

Milion izgubljenih lopti na prosta dodavanja Jokicu na postu. I to se jebeno ponavlja iz sezone u sezonu. Sudije dopustaju grublju igru. Jokic prima lepe batine i to ga vidno frustrira.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...