Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Nuggetsi nisu mogli da se pomere zadnjih 5 minuta, popadali ko muve...

 

Inace, poraz ko poraz, jedino mi zao sto glupi Malone nije odmarao sve startere jer ih ceka Miami, pa b2b Boston i @Minnesota. Pa jos jedan b2b, Clippersi i Cavsi. Srecom ovaj drugi posle dva dana. ali u 7 tekmi 3x b2b, nije bas normalno

Link to comment

i sekund/dva pre kraja cist faul kada je monk (cini mi se) obilazio igraca (kcp-a, mislim) oko aut linije

levom rukom

 

mada ... bolje da nije otislo u produzetke

Edited by cedo
Link to comment

 

 

Kombinacija sudijske kradje i gluposti Denvera u napadu tj. da se ne odigra svaki napad do kraja preko Jokica. Tri odluke na stetu Denvera na ovom videu, Sabonis je faulirao Jokica prilikom izbijanja lopte iz njegovih ruku. Denver tvarno ima najgore sudjenje iz sezone u sezonu u ligi, barem sto se tice ovih plej of timova.

Edited by Micko8
Link to comment

Sudije u NBA su od pamtiveka klovnovi.
U 80tim i 90tim su jos i imali nekakav (neutemeljen) kredibilitet, sve ovo posle je smehotres. Ali na kraju krajeva, po ko zna koji put moramo izdvojiti da je taj sport mnogo vise show business nego sport kao takav, tako da ni ovo, a ni bilo sta ne bi trebalo da iznenadjuje. Mnogo vise se dozvoljava, zaboravlja i namerno ne duva u svrhu entertainmenta, a u mnogo slucajeva i zbog bukvalnog neznanja i nepostovanja pravila igre, poput hodaca Janisa, Moranta i slicno.

Edited by lord_s
Link to comment

Ajte molim vas, pa stajna ruka mu je bila u terenu, to se gleda. 

 

Inače.. Gledati debelog i istovremeno navijati za tim koji igra protiv njega, auu tek tad se vidi koliko je zajeban i koliko mu ništa ne možeš! 

 

Jos nesto, nije baš kako pisete da mu se ništa ne svira, daleko od toga.. 

  • +1 2
Link to comment
16 hours ago, Čutura said:

bas me interesuje sta ce da kaze last two minute report, koliko je bilo no calls'a za kingse.

Quote
Q4 00:58.5 Foul: Loose Ball Domantas Sabonis Nikola Jokic INC Video  
Comment: Sabonis (SAC) swipes his arm down and makes contact with Jokic's (DEN) arm that causes Jokic to lose control of the ball.
Q4 00:57.1 Turnover: Out of Bounds Trey Lyles Nuggets INC Video  
Comment: Lyles' (SAC) right foot is out of bounds when he makes contact with the ball.

 

  • Hvala 1
Link to comment

taj deo je ok, ali glupo je što su rebnuli komplet klupu orlanda (osam igrača!) s 1 tekmom zbog eskalacije™ :dry: najbolje da ćeš da gledaš kako ti mlate saigrača a da ništa ne preduzmeš, još se ovaj naizgled onesvestio kad ga je hayes lupio otpozadi...

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...