Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

3 hours ago, Zli Gli said:

Nece uzeti titulu a ako promeni sredinu i bude okruzen boljim igracima opasce mu statistika jer nece imati toliku slobodu u igri. Zajebana situacija.

 

A smesno je ovo za Kempa, covek je uz Pejtona dovukao Sonikse u finale sa Dzordanom, mislim da su izgubili nesto tipa 4:2, dakle ne bez borbe, a imali su i klanje sa Hjustonom koji je tih godina bio mocan. Vins se nije proslavio sa saigracima kroz karijeru ali je bilo borbe protiv Filadelfije, sa Netsima korektno, sa Orlandom finale Istoka, od raspalog Toronta kao mlad igrac napravio plejof tim i atrakciju... Ovde imamo neke brojke na papiru a od rezultata jedno finale konferencije gde su lagano izduvali i za koje nije najzasluzniji on nego Marej. Za nekoga koga smatraju jednim od najboljih igraca na svetu to je jako tanko. I naravno da nece otici iz Denvera jer igra covek za sebe i svoje brojke i jake ugovore. Dakle sustinski nebitan lik. 

U toj ekipi je Gary Payton bio caca, kakav Kemp. Kemp je bio odlicno pomocno osbolje , uz Schrempf-a,Perkinsa i jos nekoliko igraca koji su gulili u odbrani.

Edited by Micko8
  • Haha 2
Link to comment

Pa i u najvecem uspehu Denvera u Jokicevoj eri je caca bio Marej a ovaj bio odlicno pomocno osoblje:unsure:

 

Sad pogledah, zapravo je Kemp bio ubedljivo najbolji u Sijetlu i otprilike egal sa Dzordanom u toj finalnoj seriji

Edited by Zli Gli
  • Haha 2
Link to comment
25 minutes ago, Zli Gli said:

 

Sad pogledah, zapravo je Kemp bio ubedljivo najbolji u Sijetlu i otprilike egal sa Dzordanom u toj finalnoj seriji

sta si pogledao, statistiku?

Link to comment

Zamisli, u to vreme sam i gledao NBA relativno redovno, lozio se, pratio. I da, pogledao statistiku, sabio covek kao Jokic ali finale protiv Dzordana gde se igralo sa 180 poena po mecu >>> regularna sezona gde pada 220-230. 

 

I ne znam sto imas toliku potrebu da repliciras na skoro svaku moju poruku, osim ako ti nije bas toliko dosadno u zivotu, onda ok. 

Link to comment

Tako je, sto manje sektasa cita tim bolje, dopisivacu se sam sa sobom i citacu kako analizirate mocne Nagetse u sitna crevca iako su busan kurton realno, zanimljivo mi je to

Link to comment
22 hours ago, Zli Gli said:

Ja volim energicne atraktivne igrace tipa Vins, Son Kemp i slicni, em lepse za gledanje em uvek bili kompetitivniji

 

jebiga buraz, kako onda možeš da gledaš tenis? Jokara u malom prstu ima više snage eksplozivnosti i atraktivnosti nego da pola ATP liste da se udruži.

i jednom rukom bi podavio trista tih 170cm/70kg štiglića, realno.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...