Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Kakvi pacijenti leb ti jebem, jos ima zenu a place tamo za nekim trulim milionerom koji ubacuje loptu kroz obruc:unsure:

Edited by Micko8
  • +1 2
Link to comment
4 hours ago, Venom said:

Ja ne zalim za Westbrookom, nego je smesno koliko su platili Reggie Jacksona. Taj lik je jos veca prazna statistika celu karijeru, s tim sto su mu statistike svejedno nista posebno.

 

Pretpostavljam da nema paaaaaara. I ovako imaju skup roster, ko zna kakve su instrukcije dobili od vlasnika, mada onda posebno ne kapiram Reggie Jacksona. Moguce da se uzdaju u Brauna, NNajia i Watsona da naprave iskorak, plus rukiji. I to nije los plan sam po sebi, pitam se vec duze zasto Nnaji ne igra vise, kad god gledam ima solidne minute itd. Ali tanki su s iskustvom, pogotovo ako Malone nastavi da igra all bench petorke, imaju krater na rezervnom pleju, i bilo koja povreda ima potencijal da ih raskanta.

Wetbrook igra idiotsku kosarku kroz citavu karijeru , njega ni Jokic ne bi uspeo da popravi.

  • +1 2
Link to comment
19 minutes ago, Micko8 said:

Kakvi pacijenti leb ti jebem, jos ima zenu a place tamo za nekim trulim milionerom koji ubacuje loptu kroz obruc:unsure:


Citiracu ovo prvi put kad Jokic ubaci manje od 20 poena.

  • Haha 1
Link to comment
5 hours ago, Venom said:

Prva ekipa u istoriji gde su svi igrači bekovi krila i Ayton. Doduše i njega hoće da trejduju.

 

 

Kako prva. Videli od Clippersa. Evo oni sada isto hoce da trejduju i Zubca.

  • +1 1
Link to comment

Lakersima je pobeda sto su uspeli zadrzati Reavesa i Ruija za male pare. Pre svega Reavesa, bilo je price kako je Rich Paul zvao klubove i pretio im da mu ne nabijaju cenu (sto je ogroman wtf ako je istina, radi protiv sopstvenog igraca?).


No sto se pojacanja tice, ne znam koliko su se poboljsali. Dve najbitnije stavke su verovatno Jaxon Hayes koji je ajde OK jedno deblo vise da bacis na Jokica i Vincent - Sreder, gde imas minimalan upgrade. Sve ostalo njah.

Link to comment

Odličan Drejmond uživo kod Pola Džordža u podcastu, baš priča neke zanimljive stvari o svom draft procesu i zašto su ga izabrali tako kasno. Sad su na Wemby-ju. 

 

 

Link to comment
3 hours ago, Mos said:

Lejkersi pobednici za sad. Sunsi su flashy ali me uopšte ne bi iznenadilo da Lejkersi uzmu zapad. 

 

uzece opet denver

  • +1 1
  • Wub 1
  • Hvala 2
Link to comment

Lejksresi su potpisali igrace iz  prosle sezone. Mada su izgubili Walkera i Shrodera koji su im dupe spasili nekoliko puta u plej of-u. Ove nove igrace sto su doveli nece praviti veliku razliku. Sezona ce im opet zavisiti od zdravlja matorog Lebrona i uvek povredjenog Davisa. Ovako pred pocetak sezone su treci favorit na Zapadu iza Denvera i Finiksa.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, nenad said:

 

uzece opet denver

 

Jebem li ga, svi konkurenti su jači, a mi jedini slabiji. Očigledno se očekuje upgrade C. Brauna i veća uloga za Votsona (baciću pogled na letnju ligu zbog njega). Holidej je sprdnja, lik je u slobodnom padu od kako je došao u Atlantu, a i pre toga dok je bio u prajmu, bio je precenjen. 

Link to comment

Navodno Portland <> Brooklyn trejd:

 

- Dame

- Nurkić

 

- Ben Simmons

- Nic Claxton 

- Royce O'Neal

- 4 pika prve runde (2025-2030)

Edited by Svarog
Link to comment

odigrane prve utakmice letnje lige

 

jovic dobar u pobedi nad lejkersima 21 8sk 3as

petrusev za filu u porazu od memfisa 9 6sk

 

naravno, za vecinu ekipa igraju trecepozivci koji ce nba videti samo u ovoj letnjoj ligi

izuzetak je oklahoma, ali oni ionako imaju specificnu ekipu sa 20 igraca draftovanih u protekle 2/3godine

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...